Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Balıkçı Tabelaları - Balıkçı Tabelaları Örnekleri - Balıkçı Tabelaları Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

22 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 22, 2017
 0
balıkcı tabelaları

Balıkçı Tabelaları

Balıkçı tabelaları genel anlamda uzunlamasına olsa da köşe bölümlerde de sıklıkla yer alabilmektedir. Bununla birlikte çok daha canlı bir görünüm sağlaması açısından reklam faaliyetleri içinde değerlendirilen tabelalarda işletme ismi dışında logo veya özgün balık motifi bulunabilmektedir. Böylelikle tabelaların çok daha ilgi çekici bir hale gelmesi de sağlanmaktadır. Akşam saatlerinde görülebilirlik anlamında faydalı olması açısından ise LED özellikli tabelaların kullanım oranı da bir hayli fazladır. Genelde harflerin içine döşenmiş olmakla birlikte şeritsiz LED tabelalarda tercih edilebilmektedir. Çok daha ilgi çekici bir tasarıma sahip olan özgün tabelaların işlevsel olarak kullanılabilmesi de talebin olmasını beraberinde getirmektedir.

Bilgisayar üzerinden rahatlıkla kullanımı olmasından dolayı tercih edilen LED özellikli tabelaların kullanımları da pratik ve günübirlik olabilmektedir. Bundan dolayı sadece firma isimleri değil, balıkların fiyatları ya da çeşitli durumlar hakkında bilgilendirici özelliğe sahip mesajların var olması da sağlanmaktadır. LED özellikli tabelalar dışında ahşap veya krom özellikli tabelalar maliyetleri yönüyle tercih edilmektedir. Ancak LED tabelaların maliyetlerinin tahmin edilenden düşük olduğu da görülmektedir. Balıkçı tabelaları açısından önemli olan işlevselliğin bir başka yönü de hava koşullarından kaynaklıdır. Çok daha cazip olmasından dolayı dış mekanlarda değerlendirilen tabelaların yüzey koruma özelliği bulunmaktadır. Her türlü yağmur, kar, çamur, toz gibi durumlara karşı koruma özelliğine sahip olması da tabela ekranındaki görüntünün net olmasını sağlamaktadır. Çok kabalalık meydanlarda ya da caddelerde dahi işletmenin görülmesini sağladığı içinde ışıklı tabela modelleri çok daha fazla oranda kullanılmaktadır. Aynı zamanda bakımlarının zamanında olmasıyla birlikte uzun ömürlü bir kullanım vaat ettiğini söylemekte yanlış olmayacaktır.

Salt bir tabela olarak değil, işletme reklamının yapıldığı bir alan olarak görülmesi halinde balıkçı tabelaları çok daha büyük önem taşımaktadır. Bundan ötürü ortaya konacak özgün tasarımlar ve farklı grafiklerde işletmenin albenisini doğrudan yükseltmektedir. Her ne kadar çok daha masraflı olarak görülse de köşeli ya da daha farklı tasarımlara sahip olan tabelaların kullanılması halinde getiri oranı da belirgin bir şekilde artmaktadır. Bunun dışında tabela modellerinin tercihi sonrasında uygun firma seçimi de imkanların çok daha çeşitlenmesini beraberinde getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir