Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Bar Tabelası - Bar Tabelası Örnekleri - Bar Tabelası Modelleri - Bar Tabela

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Bar Tabelası

Bar Tabelası

Bar tabelası farklı yapısal özelliklere sahip olmakla birlikte birtakım hususları bakımından da gerekli imkanların kullanılabilmesini beraberinde getirmektedir. Gece saatlerinde hizmet veren bar gibi mekanlarda daha çok sade ve gösterişsiz tabela modelleri dışında çok daha ilgi çekici ve ışıklı tercihler bulunmaktadır. Bundan dolayı LED özellikli tabelaların çok daha yaygın bir şekilde olabilmesi söz konusu olduğu gibi bar tabelası olarak adlandırılan yapıların kullanımları da müşteri odaklı olmaktadır. Bilhassa çok daha yüksek oranda ışığın yanında grafik tasarım açısından da sunulan özgün ve yaratıcı fikirlerle müşteri çekim gücü elde edilebilmektedir. Bu durumda tabela çeşitleri arasında çok daha önemli bir kazancın beraberinde gelmesinde rol oynamaktadır.

Dış mekân bar tabelası kullanımlarında neon özellikli tabela örnekleri ilk tercihler arasında gelmektedir. Bilhassa firma ya da farklı bir tasarımlı yazının dışında grafiklerle de işletmenin albenisi yükseklere çekilebilmektedir. Bundan dolayı yapımında ince işçilik gerektiren neon tabela kullanımları yaygındır. Özellikle elektrik bağları açısından devamlı olarak performans sağlaması gerekli olan bu tabelaların maliyetleri ise diğerlerine göre çok daha fazladır. Ancak sahip olunan imkanlar gereği bar tabelası olarak kullanılabilir düzeydedir. Belirli zaman dilimlerinde kontrollerin yapılması halinde de 10 yılı aşkın süre boyunca aynı bar tabelası kullanılabilmektedir. Dış mekanlarda tercih edilen bu model tabelaların sistemsel olarak sıkıntı yaşatmaması için ise birtakım gereklilikler bulunmaktadır. Her ne kadar tabela fiyatları bakımından diğer ürünlere göre önemli bir maliyeti olsa da sabaha kadar görsel estetik sunan yapısıyla hizmet sağlamaktadır.

Montaj işlemlerinde ise çok daha profesyonel ve tecrübeli kişilerin tercih edilmesi gerekmektedir. Özellikle elektrik bağlantılarının doğru yapılması önem arz ederken doğal etkenlerden korunması içinde mutlaka montaj sırasında izolasyon gerekli görülmektedir. Asılacak alanın belirlenmesi ise tabela reklam ilişkisi nezdinde yapılan değerlendirmeler sonrasında ortaya çıkmaktadır. Ancak yanlış ölçü alımları sonrasında bar tabelası modellerinin çok daha az bir oranda faydası olabilmektedir. Bundan dolayı çeşitli boyutlarda olabilen tabela tercihlerinde en geniş hususlarla değerlendirmeler yapılmalıdır. Aynı zamanda çok kolay bir şekilde kıvrılabilmesinden dolayı da her türlü şekil özelinde tabelanın ortaya çıkarılması da sağlanmaktadır. Böylelikle çok daha gösterişli bir yapıya sahip olması da avantajlar arasında bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir