Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Benzin İstasyonu Tabelası - Benzin İstasyonu Tabelası Örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Benzin İstasyonu Tabelası

Benzin İstasyonu Tabelası

Benzin istasyonu tabelası, sürücülerin algısına göre şekillenmektedir. Özellikle uzun yolda benzin istasyonu arayan sürücüler, yol kenarlarında benzin istasyonlarına özel olan tabelalara dikkat ederler. Standart olan bu tabela çeşitlerini, firmamız kısa zamanda hazırlamaktadır. İstasyonlarda yapılan kampanya ve indirimler için, led tabelalar en iyi tercihtir. İstediğiniz boyutlarda, benzin istasyonları için özel led tabela örnekleri hazırlayabiliriz. İstasyonlar için ışıklandırma, çok önemlidir. Özellikle akşam karanlığında ışıl ışıl yanan benzin istasyonları, kilometrelerce öteden rahatlıkla fark edilir. Bu nedenle, firmamız, benzin istasyonunuz için en iyi ışıklandırmayı yapabilir. Özel olarak hazırlanan bu çalışmalarımız, neme ve olumsuz hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Şirketimiz, ekspertiz hizmeti, ölçü alma, hazırlama ve montaj gibi kategorilerde, hızlı ve pratik çalışmaktadır. Bu işten anlamayanları kadrosuna almayan firmamız, tecrübeli kişilerden, etkili bir ekip oluşturmuştur. Tabela çalışmalarının bütün inceliklerini bilen elemanlarımız, led tabela, totem tabela, cam giydirme, cam yazısı, kutulu harf tabela, alüminyum kompozit ve ledli kayan yazı kategorilerinde, istediğiniz gibi tabela çalışmaları hazırlamaktadır. Benzin istasyonu tabelası çalışmalarında, tabela fiyatları kategorisinde, bayisi olduğunuz şirketin özel renklerine göre, kaliteli çalışmalar hazırlamaktayız. Benzin istasyonlarında led tabela çalışmalarının yanı sıra, branda afiş çalışmaları da tercih edilmektedir. Özellikle indirim yapıldığı zaman, istasyonun girişine bu branda afişler asılmaktadır. Sürücülerin dikkatini çeken, yazıda tabela modelleri kategorisinde hazırlanan bu afişlerde, dikkat çeken renkler tercih edilmektedir.

Led tabela çalışmaları, su geçirmeyen modül led ürünleriyle hazırlanmaktadır. Dışarıdan su sızdırmayan bu tabela ürünleri, yağmurda ve karda, rahatlıkla kullanılabilir. Yirmi dört saat açık kalabilen led tabelalar, sürekli reklam yapmak isteyenler için oldukça etkili bir tabeladır. Benzin istasyonu tabelası çalışmalarında, led tabelalar günün her saatinde etkili sloganlarla, sürekli reklamınızı yapabilir. Özel led tabela programıyla, istediğiniz gibi yazıları değiştirebilirsiniz. Bu yazıları ister sağdan sola, ister soldan sağa kaydırabilirsiniz. İstediğiniz efekti uygulayabilirsiniz. Animasyon, saat ve sıcaklık göstergesi gibi birçok özelliği de ekleyebilirsiniz. Led tabelanın standart bir boyu yoktur. İstediğiniz boyutlarda led tabela hazırlanabilir. uygun fiyatlarla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir