Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Berber Tabelası - Berber Tabelası Örnekleri - Berber Tabelası Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Berber Tabelası

Berber Tabelası

Berber tabelası çalışmalarında, berber yazısı belirgin olmalıdır. Bay veya bayan berberi özellikleri de önemlidir. Tabela yaptıracağınız zaman, en iyi noktayı seçmek gerekir. Her cepheden görünürlük, tabela çeşitleri için çok önemlidir. Uzaktan fark edilmek de, tabela için önemlidir. Çok kalabalık bir caddede dükkânınız varsa, bir çok tabelanın içerisinden fark edilmek de önemlidir. Led ekran, inşaat tabela, krom kutu, pleksi kutu, kabartma harf ve dijital tabela gibi seçeneklerden en uygununu seçmek gerekir. Mercekli modül led tabela ürünlerinde, ışık gücü yüksektir. Bu nedenle, çok uzaktan bile rahatlıkla tabelanız fark edilebilir. Berber tabelalarında en çok makas figürleri kullanılmaktadır. Saç modellerini içeren resimlerin bulunduğu tabelalar da, büyük ilgi görmektedir.

Tabela yaptırmadan önce, en uygun modelleri tercih etmek gerekir. Bu kategoride, kutu harf, krom kutu, dijital baskı ve modül led tabela ürünleri tercih edilmektedir. Kuaför kategorisine giren dükkânlarda, led tabelalarda, yapılan hizmetler rahatlıkla sıralanabilir. Berber tabelası yaptırırken, yazının özellikleri de önemlidir. Özellikle el yazısı ile hazırlanan tabelalar, normal yazı ile yazılan tabelalara göre, anlaşılır değildir. Müşteri kitlenizin durumunu göz önünde bulundurursanız, tabelanız tam bir iletişim aracı olur. Yazıda tabela modelleri konusunda, en titiz seçimi gerçekleştirmek gerekir. Tabela fiyatlandırmada, tabela örnekleri, tabela boyutu, kullanılan malzeme ve işçilik, belirleyici rol oynamaktadır.

Işıklı tabela çeşitlerinde, ışıklandırma, tabelayı tam olarak göstermelidir. Yanlış ışıklandırma modüllerinin kullanılması, etkili sonuç almayı engeller. Bu nedenle, en doğru ışıklandırmayı tercih etmek gerekir. Dış mekânlardaki ışıklandırma, yağmur suyu ve benzeri etkenlere karşı dayanıklı olmalıdır. Bu konuda uzman olan kişilere, berber tabelası yaptırmak en doğrusudur. Tabelacılık, açık hava reklamcılığıdır. Dijital baskı uygulamaları, krom harf, pleksi harf, kabartma harf, ledli tabela çalışmaları ve cam yazıları, berber tabelası çalışmalarında tercih edilen çalışmalardır. Tabela çalışmalarında uygulanan etkili yöntemlerden biri de, bilgisayarda ön çalışma hizmetidir. Bilgisayara yüklenen dükkânın ön cephesine, dijital ortamda sanal tabelalar yerleştirilir. Bu çalışmalar, tek tek müşteriye gösterilir. Beğenilen çalışmaların imalatı bittikten sonra, kısa zamanda montaj işlemi gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir