Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Bina Girişi Tabela - Bina Girişi Tabela Örnekleri - Bina Girişi Tabelaları

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Bina Girişi Tabela

Bina Girişi Tabela

Bina girişi tabela bir evin dış görünüşünün ilk adımını oluşturmaktadır. Bu ilk adım evinizin bina değeri için oldukça önemlidir. Bir evin satışı için gerekli şartlar ülkemizde aşağı yukarı bellidir. Oturulan bölgenin güvenlik durumu ilk öncelik olmalıdır. Bölgenizde hırsızlık olayları çok yoğun olarak yaşanıyorsa bina değeri direkt olarak düşmektedir. Bir diğer konu bölgenin sosyo-ekonomik durumudur. Yani dolaylı olarak ilk maddeyle aynı da olsa sizin komşularınızın sosyal seviyeleri ve ekonomik şartları o bölgedeki evlerin sahip olduğu lüks görünüm gibi etkenler sizin de sahip olduğunuz evin bina değerini yükseltecek ve daha iyi bir fiyat istemenize olanak sağlayacaktır. Ayrıca belli başlı iş merkezlerine ve şehir merkezine yakınlık da aynı oranda bina değeri yükselten etmenlerden bazılarıdır. Bu çevresel etmenler dışında bir de evinizin kendi iç etmenleri bulunmaktadır. Evinizin kaç metrekare olduğu, oda ve banyo sayısı (ki banyo sayısı oldukça önem arz etmektedir. Bildiğiniz üzere bir evin lüks kategorisinde değerlendirilmesi için ebeveyn banyosu da olmalıdır. Birçok yeni evli çift için olmazsa olmaz özelliklerden birisi de ebeveyn banyosudur) gibi etmenler oldukça önemlidir. Ancak bir binanın içi ne kadar güzel olursa olsun dışında lüks görünüm sağlayan bir tabela her daim ilgi çekecek ve bina değeri artacaktır.

Millet olarak misafir ağırlamak bizim için oldukça önemlidir. Misafir ağırlamanın da ilk kuralı misafirlerimizin içini ferahlatacak derecede temiz bir eve sahip olmaktır. Bunu sağlamak için lüks görünüm sağlayacak bir bina girişi tabela ile misafirlerimizin hem evi daha rahat bulmasını sağlamak hem de gözlerine hitap etmek oldukça önemlidir.

Misafir ağırlamak dışında bir önemli mevzuu da dışarıdan bakılınca evinizin dikkat çekmesidir. Bu dikkat çekicilik sadece bina değeri ile alakalı değil, evinizi bilmeyen kargocular, posta ve fatura getiren görevliler için de önemlidir. Dikkat çeken bir bina girişi tabela sahibi iseniz posta ve fatura ya da malzemeleriniz siz evdeyken gelecek ve işlerinizin arasında bir de onları almak için genel merkezlerine gitmek durumunda kalmayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir