Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Cafe Tabelası - Cafe Tabelası Örnekleri - Cafe Tabelası Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Cafe Tabelası

Cafe Tabelası

Cafe tabelası genel anlamda ilgi çekici bir tarzda olmakla birlikte hem mekân giriş bölümünde hem de köşe bölümlerde kullanılabilmektedir. Çok daha modern ve ilgi çekici bir yapının tercih edilmesi ise müşteri çekim gücünün ortaya çıkmasında söz sahibi olmaktadır. Bundan dolayı cafe tabelası seçimlerinde birtakım hususlara riayet edilmesi önem arz etmektedir. Öncelikle çok daha yüksek maliyetli olmasından dolayı tercih edilmese de ışıklı tabelaların kullanımları beraberinde çok sayıda avantajı da getirmektedir. Bu yüzden çok daha farklı tasarımlara sahip ürünlerin kullanılması da cazibe açısından farklılıklar yaratmaktadır.

Kaliteli firmaların tercih edilmesi ise ürün çeşitliliğinin çok daha fazla olabilmesine zemin hazırlamaktadır. Aynı zamanda çok daha kaliteli bir işçilikle kusursuz tabelaların olabilmesi de mümkündür. Çok daha düşük maliyetli olan ahşap zemin üzerine yapılan tabela modellerinin başında ışıklı krom kutu harf tercihleri gelmektedir. Her ne kadar farklı olsa da firma isminin çok daha iyi görülmesini de beraberinde getirmesi bakımından talep edilmektedir. Bunun dışında western filmlerinde görülen tabela modellerinin yapılabilmesi de mümkündür. Cafe tabelası olarak çeşitli tasarım modelleri bulunmaktadır. ışıklı tabela dışında parlaklığın öne çıktığı krom yapılı tabela modelleri de kullanılmaktadır. Aynı zamanda paslanmaz özelliğe sahip çelik alt yapılı tabelalarda çok uzun süre kullanılabilmesinden dolayı tercih edilmektedir.

Dayanıklı olması ise alüminyum tabelaların kullanılmasında etkilidir. Her türlü hava koşuluna karşı önemli bir etkiye sahip olan alüminyum tabelalarda cafe tabelası olarak kullanıma açıktır. Kabarma özellikli ışıklı Pleksi imkanlarıyla çok daha farklı grafiklerin yaratılması mümkün olmaktadır. Bilhassa nezih cafelerde tercih edilmesi mümkün olan neon tabelalar ise çeşitli tasarım harikalarıyla öne çıkmaktadır. Tabela tercihi sonrasında ise boyut, punto büyüklüğü, arka yüzey, ışık tercihi ve kullanım alanı gibi durumlar bulunmaktadır. Daha ziyade dış mekân için kullanılsa da iç bölümlerde de kullanıma uygun tabela modelleri yer almaktadır. İşlevsel olmasından ziyade daha çok ilgi çekici ve merak uyandırıcı bir yapıya sahip olması da cafe tabelası nezdinde ifade edilecek durumlar arasındadır. Bunların dışında firma isminin punto büyüklüğü ve renk seçimi de uyumlu olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir