Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Çantacı Tabelası - Çantacı Tabelası Örnekleri - Çantacı Tabelası Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

22 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 22, 2017
 0
Çantacı Tabelası

Çantacı Tabelası

Çantacı tabelası farklı imkanlar ölçüsünde belirlenen durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda işletmenin yer aldığı semt, bölge ya da durumda tabela seçimleri üzerinde doğrudan etki sahibidir. Bununla birlikte genel anlamda çok sıradan gibi görülse de maliyetleri düşük olduğu için germe tabela örnekleri bulunmaktadır. Parlaklığın kazandırılmasından dolayı paslanmaz çelik kullanımlı tabelalarda çantacı tabelası olarak değerlendirilmektedir. Kullanımları her anlamda özel olan tabelaların aynı zamanda reklam değeri de oldukça büyüktür. Bundan dolayı sadece sıradan özelliklere sahip bir tabela yerine çok daha ilgi çekici tasarımlarla bezenmiş, eşsiz ve özgün yazı stillerine sahip tabelaların kullanılması önerilmektedir.

Zaman içinde işletme ile iç içe geçmesinin sağlanması için özgün olunması şart olan tabelalarda boyut ve renk seçimleri de önemlidir. Aynı zamanda farklı özelliklerle de dikkat çekici bir görünüm vaat edilmesi gereklidir. Bu durum üzerinde birçok farklı ışıklı tabela seçenekleri bulunmaktadır. Bilhassa LED özellikli tabelaların düşük maliyetleri de kullanımlarını arttırmaktadır. Farklı grafik ve tasarım imkanlarının verilmesi de çantacı tabelası için en ideal tercih olmasında rol oynamaktadır. Çeşitli kazanımlarıyla öne çıkan LED özellikli tabelalarda yanıp sönme özelliği de ilgi çekici görünüm kazandırmaktadır. Bunun dışında bilgisayar üzerinden kontrolü kolaylıkla yapılabilen tabelaların kırmızı dışında mavi ve yeşil renkte olabilmesi de çeşitlilik açısından önemlidir.

Köşe bölümlerinde mutlaka işletmeye ait özgün logonun olması da çok daha benzersiz bir durumun ortaya çıkmasında gereklidir. Böylelikle kısa zaman içinde işletmenin tanınırlık oranı da önemli bir seviyede yükselebilmektedir. Çantacı tabelası olarak değerlendirilse de aynı zamanda bir reklam figürü olan tabelaların kullanımları ise sıradanlığın kırılmasında etkilidir. Günübirlik kullanım imkânı veren tabelaların tercih edilmesinde bu avantajlı husus da önemli etkenler arasındadır. Maddi anlamda getiri oranı da müşteri çekim gücüyle doğru orantılıdır. Her ne kadar diğer tabela modellerine göre fiyatı yüksek olsa da getiri gücüyle bu durumun kapanması sağlanmaktadır. Solvent baskılı tabelalara göre de ilgi çekici olan örnekleriyle gece geç saatlere kadar hizmet sunması söz konusudur. Dış mekanlarda kullanılan örneklerin dışında iç mekâna ait birçok çeşitli tabela ürünleri bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir