Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Dişçi Tabelası - Dişçi Tabelası Örnekleri - Dişçi Tabelası Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

22 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 22, 2017
 0
Dişçi Tabelası

Dişçi Tabelası

Dişçi tabelası ihtiyaç olduğu zaman, müşteri hizmetlerimizden bizi aramanız yeterlidir. Ekiplerimiz, tabela yapılacak yere kısa zamanda gelirler. Tabela için gerekli ölçümleri aldıktan sonra, katalogtan istediğiniz tabela örneklerini sunarlar. Kutu harfli tabelalar, pleksi kutu harfli tabelalar, cam yazıları, dijital baskılı tabelalar ve led özellikli tabelalar, isteğiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Dişçi tabelaları, genellikle iş hanlarının ve büyük plazaların dış cephelerine montajlanmaktadır. Bu nedenle, dişçi ibaresi belirgin olmalıdır. Aşağıdan geçenlerin rahatlıkla okuyacağı fontlar kullanılmalıdır. Yazıda tabela modelleri, doğru seçilmelidir. Tabela reklam işinde önemlidir. Dişçilere özel tasarımlarla hazırlanan bu tabelalar, istenirse ışıklandırılabilir. Zemin katlarda çalışan dişçiler için, totem-pion tabela çeşitleri ve dijital tabela çeşitleri, özel olarak hazırlanmaktadır.

İş merkezlerinde ve plazalarda bulunan dişçi büroları, giriş bölümüne ve büronun giriş kısmına da tabela yaptırmaktadır. İş merkezlerinin ve plazaların girişlerinde bulunan küçük tanıtıcı tabelaları da, özenle hazırlıyoruz. Dişçi tabelası yaptıracağınız zaman, müşterilerinizin anlayacağı dili kullanmalısınız. Tabelada en önemli şey, anlaşılır olmaktır. Tabela reklam kategorisinde, ana dili kullanmaya özen göstermelisiniz. Suriyeli müşteriler için arapça kelimeler de ekleyebiliriz. Tabelalarda alt ışıklandırma veya üst ışıklandırma, elemanlarımız tarafından, kolaylıkla monte edilmektedir. Dişçiler için dış cephe tabelalar, uzaktan rahat okunacak şekilde hazırlanmaktadır. Özellikle iş merkezlerin ve plazaların üst katlarında bulananlar için, özel çalışmalar yapıyoruz.

İstediğiniz özelliklere sahip bir tabelaya sahip olmak için, bu konuda uzman olan ekiplerimizle istişare etmelisiniz. ‘İşi ehline ver’ sözü, tabela sektöründe de önemlidir. Profesyonel çalışmalarıyla,  hızlı ve kaliteli tabela montaj işlemi yapan firmamız, sizin için en doğru seçimi yapabilmektedir. Dişçi tabelası kategorisinde, doğru ve etkili ölçülerin alınmasının yanı sıra, tabelanın en iyi açılarda montajlanması da çok önemlidir. Girişteki tabelalar, görüş alanının dışına çıkmamalıdır. Totem tabela çeşitleri de, yine görüş alanında olmalıdır. Harf tercihi ve renk tercihi, tabela çeşitlerinde son derece önemlidir. Okunaklı ve vurgulu tabela yazılarıyla, istediğiniz kalitede tabela örnekleri hazırlanmaktadır. Tabela fiyatları kategorisinde, boyut, malzeme ve işçilik önemlidir. Özel animasyonlu led tabelaları da, diğer tabelalar gibi pratik bir şekilde hazırlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir