Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Dönerci Tabelası - Dönerci Tabelası Örnekleri - Dönerci Tabelası Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Dönerci Tabelası

Dönerci Tabelası

Dönerci Tabelası dönerci esnafı için vazgeçilmez bir unsurdur. Hangi sektörde hizmet sunarsanız sunun verdiğiniz hizmetin tanıtım ve reklamını iyi yapmamanız durumunda müşterilerinizi rakip firmalara kaptırmanız söz konusu olabilir. Düşük maliyetlerle büyük zarar etmenizin önüne geçmek ve müşteri potansiyelinizi arttırmak reklam ve tanıtım amaçlı yaygın kullanımı olan tabela modelleri ile mümkün olacaktır. Tabela reklam sektöründe her hizmet alanında kullanılabilir. Ofis, benzin istasyonu, avukat ve sigorta büroları, dönerci tabelası, eczane tabelası, hastane tabelası, berber tabelası, terzi tabelası, banka tabelası ve rent a car tabelası yani aklınıza gelebilecek her türlü işletmeniz için tabela yaptırmak mümkün olabilmektedir.

İşletmenin büyüklüğü, mevkii, bina ve yapının yüksekliği, iç ve dış mekânda olması özellikleri değerlendirilerek tabelalar farklı ebat ve çeşitlerde üretilmektedir. Daha çok kitlelere hitap etmek için yüksek binaların çatılarına yapılan çatı tabelaları normal tabelalardan oldukça büyük üretilmekte ve montaj işlemi vinç kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Yüksek binalarda olması sebebiyle çok fazla rüzgâra ve kış koşullarına maruz kalan bu tabelaların montajı dikkatli ve çok sağlam bir şekilde paslanmaz malzemeler kullanılarak yapılmalıdır. Diğer tabela örnekleri arasında yer alan ışıklı tabelalar Neon, Led ve Floresan ışıklandırma sistemleri kullanılarak tasarlanır. Işıklı tabelaların gece görünürlüğü fazla olacağından dolayı en çok tercih edilen tabela çeşitleri arasında yer alır. İç ve dış mekanlarda, bina girişleri ve çatılarda kullanıma uygun ışıklı tabelalar farklı renklerde görsel hafızada yer etmektedirler. Paslanmaz saclar kullanılarak yapılan paslanmaz krom harf tabelalar, harflerin lazer ve giyotin makası kullanılarak kesilmesi ile hazırlanır ve istenilen renklerde boyanarak ışıklandırması yapılır. El işçiliği ile yapılan bu tabelalar krom malzeme kullanıldığından dolayı uzun ömürlü olmaktadır.

Kompozit paneller kullanılarak üretilen cephe giydirme tabelaları uzun ömürlü ve şık tasarımı ile en yaygın kullanılan tabela çeşitleri arasındadır. İşlenmesi kolay, oldukça hafif, kırılmaya karşı dayanıklı ve geniş renk imkânı sunan kompozit tabelalar sokak ve caddelerde modern görüntüsü ile dikkat çekicidir. Tabela sektöründe tabela fiyatları tasarım ve ebatlara göre değişiklik göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir