Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Dorseci Tabelası - Dorseci Tabelası Örnekleri - Dorseci Tabelası Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Dorseci Tabelası

Dorseci Tabelası

Dorseci tabelası nedir? Tabelaya neden ihtiyaç duyulur? Hedefi olan bir firmanız varsa bu hedefe ulaşmak için firmanızın tanıtımını iyi yapmalısınız. Bunun en iyi usullerinden biriside reklamdır. Reklam tanıtım araçları arasında en etkili kullanılan yöntem tabelalardır. Sokaklarda, şirketlerde, şehirler arası yollarda, benzin istasyonlarında, market tabelaları ve ofislerde şirketin adı ve logosunun bulunduğu tabelalar. Bazıları yüksek binaların çatılarında her yerden gözükecek büyüklükte, bazıları da günlük hayatta tır ve kamyonların dorselerinde. Bütün bunlar firmayı daha iyi tanıtabilmek için tasarlanan reklam ürünleridir. Özellikle sürekli yollar da dolaşan tır ve büyük kamyonetlerin dorselerinde gördüğümüz şirket isim ve logolarını içeren Dorseci tabelası iyi bir tasarımla tüketicinin dikkatini çekmektedir.

İyi bir tasarım iyi bir işçilikle vücut bulur. Dorse kaplama işi meşakkatli bir iş olduğu için titizlik gerektirmekte ve yapılan işçiliğin kalitesi firmanın kalitesini ön plana çıkaracak nitelikte olmalıdır. Bu aşamada tasarım çok önemlidir. İlginç tasarımları ortaya çıkaracak ve farklı bakış açılarına sahip tasarım ekibinden oluşan tabela firmaları ile kurumsal kimliğinizi tanımlayacak Dorseci tabelası imalatı yaptırabilirsiniz. Araç giydirme işinde tasarımdan sonra baskı kalitesi de çok önemlidir. Yüksek çözünürlüklü baskı ile daha canlı renkler ve iyi bir resim kalitesi elde edilmektedir. Kaplama yani araç giydirme öncesinde dorsenin temiz ve kuru olması kaplamanın uzun süre dayanıklı olması açısından önemlidir.

Dorsesi kaplanan aracın korunması gerekmektedir. Bu nedenle baz hususlara da dikkat edilmelidir.

  • Yıkama sırasında yüksek basınçlı su doğrudan kaplama kenarlarına tutmamalı,
  • Otomatik araba yıkama makinaları kullanılmamalı,
  • Temizlik malzemelerinin aşındırıcı olmamasına dikkat edilmeli,
  • Yıkama suyu basıncı çok yüksek ve çok sıcak olmamalı,

Kısacası araç temizliği normal bir kaplamaya zarar vermeden yapılmalıdır. Reklam ve tanıtım alanında tabela ve araç giydirme işlemleri profesyonel tasarım uzmanları ile yapıldığında kalite her zaman ön planda olacaktır. Tır dorselerinde ki reklamlar günümüzde çok tercih edilen reklam araçlarındandır. Büyük baskıların uygulanabilir olması ve gezici özelliği ile tercihiniz dorseci tabelası olsun. İyi bir tasarım iyi bir işçilikle vücut bulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir