Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Elektronikçi Tabelası - Elektronikçi Tabelası Örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

22 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 22, 2017
 0
Elektronikçi Tabelası

Elektronikçi Tabelası

Elektronikçi tabelası, olarak genellikle ışıksız tabela modelleri gösterilebilir. Gündüz daha çok kullanılan bu tabela modelleri, işletmenin büyüklüğüne göre farklı ebatlarda yer alabilir. Tabelalar üzerinde firmanın isminin yanında iletişim bilgileri ve ne üzerine satış yaptığı da bulunabilir. En küçük esnaftan en dev holdinglere kadar tabela kullanımı çok önemlidir. Çünkü firmanın dış alandaki imajını belirleyen en önemli reklam afişi olarak ta değerlendirilmesi mümkün olmaktadır. Farklı alanlarda kullanılan tabela modelleri bulunuyor. Yol kenarlarında kullanılan farklı bir modelin ismi ise törem tabelalar olmaktadır. Özellikle şehirler arası yollarda kullanılan bu tabelalar işinin ehli kişiler tarafından hazırlandığında çok daha başarılı olmaktadır.

Bunların yanında kutu harfler ile yapılan tabela çeşitleri bulunuyor. Bu modeller biraz daha estetik bir duruş sergiliyor. Bu nedenle elektronikçi tabelası olarak kutu harf modellerde tercih edilebilir. Pleksi ya da alüminyumdan yapılan bu tabela modelleri oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca temizliği de oldukça kolay olmaktadır. Ancak tüm avantajlarının yanına imalat olarak biraz zorlu aşamalardan geçer. Bu nedenle istediğiniz estetiğin elde edilebilmesi için uygun şekilde imal edilmesi gereklidir. Dikkat çekmek, çok fazla ışığın olduğu bir alanda rakiplerinizden geri kalmamak için ise neon renkler üretilen tabela modelleri bulunuyor. Neon çubuklar ile hazırlanan bu modeller ateş ile ısıtılarak yapılmaktadır. İçine doldurulan gaz ile renk alıp yanması sağlanmaktadır. Işıklı tabelalar arasında en çok tercih edilen seçenek olmaktadır. Bunun ana nedeni ise neon tabela güzel renkleri olmaktadır. Bunun yanında yüksek bir ışık gücüne sahip olması da önemli bir özelliktir.

Küçük ve orta ölçekli esnafın tercihi olan cephe tabelası da işletmenizin büyüklüğüne göre tercih edilebilecek elektronikçi tabelası seçenekleri arasında yer alıyor. Büyük holdinglerin içinde çoğunlukla bulunmakta ve tabelalar üzerinde ışıklı kutu harfler kullanılabilmektedir. Alüminyum işlenmesi kroma göre daha kolay olmaktadır. İzolasyonu oldukça zor bir malzeme olan alüminyum harflerden devasa büyüklüklerde modeller hazırlanabilir. Fırın boya ile boyandığında ise eskimeden yerini korumaya devam etmesi de söz konusudur. Bu tabela örneklerinin hem içten led kullanımlar ile hem de file kullanılarak aydınlatılması mümkün olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir