Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Emniyet Müdürlüğü Tabelası - Emniyet Müdürlüğü Tabelası Örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

21 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 21, 2017
 0
Emniyet Müdürlüğü Tabelası

Emniyet Müdürlüğü Tabelası

Emniyet müdürlüğü tabelası, seçimlerinizde ışıklı ya da ışıksız modeller arasından tercihler yapabilirsiniz. Kurumun büyüklüğüne ve bulunduğu konuma göre farklı tasarımlarda ve büyüklüklerde tabela seçenekleri tercih edilebilir. Krom kutu harflerle hazırlanabilen tabela modellerinde alttan kullanılan aydınlatma ile profesyonel bir görünüm elde edilebilir. Ana kapılarda kullanılan geniş ebatlı tabela örneklerinin yanında bina girişlerinde pleksi kutu harfler kullanılarak hazırlanan ışıksız modellerde yer alabilir.  Işıksız tasarımlarla düz bir zemin üzerine alüminyum malzeme ile hazırlanan tabelalarda emniyet müdürlüklerinde kullanılabilir. Arka fontu siyah ya da mavi olarak tercih edilebiliyor. Kurumların iç kısımlarında ise bilgi vermek ya da yön bulunmasını sağlayacak alüminyum modeller kullanılmaktadır.

Tabela genel anlamda bir kurumun ya da firmanın imajını ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle tasarım açısından kullanım alanı ve firmanı hizmet kapsamı çok iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. Özellikle Emniyet müdürlüğü tabelası kullanımlarında dış tabela kullanımlarının daha güçlü bir imaj oluşturması adına daha geniş formlarda hazırlanabilmektedir. Çatı tabelası şeklinde hazırlanan bu geniş kullanımlar kuruma daha güçlü bir imaj kazandıracaktır. Çatı tabela modelleri ile sadece bulunduğunuz alanda değil, çevre bölge içerisinde bir merkez konumunda bir tabela kullanımı elde edilmiş olacaktır. Reklam ve tanıtım alanında dijital baskı kalitesinin artması ile çok başarılı kullanımlar sunulmaya başladı. Bu nedenle hemen hemen her alanda yapılan reklam çalışmalarında firmanın prestijini yükseltebilecek kullanımlar elde edilmektedir.

Işıklı, ışıksız, alüminyum, metal kutu, krom kutu harfler ile hazırlanan Emniyet müdürlüğü tabelası seçimlerinde kullanılan malzeme, yapılan tasarım ve modellerin ebatlarına göre tabela fiyatları belirlenebilir. En uygun tabela çeşitleri ile ihtiyaçlarınızın sorunsuz bir şekilde karşılanması çok önemlidir. Bu nedenle tabela seçimlerinizde kullanım alanı, firmanın prestiji, hizmet verilen sektör tasarımların oluşturulmasında baz alınabilecek kriterler arasında yer alıyor. Genellikle ışıklı modeller sağlam bir görsellik oluşturmaktadır. Bu nedenle de hem kullanışlı olması, hem de göze hoş gelmesi itibari ile tercih edilebilmektedir. Gündüz olduğu kadar gecede kullanılabilen bu tabela seçenekleri kompozit, alüminyum, pleksiglas kutu harf, led aydınlatma krom kutu harf şeklinde kullanımlar söz konusudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir