Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Esenkent Mahallesi Reklam Tabela - Esenkent Mahallesi Reklam Tabelası

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

11 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 11, 2017
 0

Esenkent Mahallesi Reklam Tabela

Esenkent Mahallesi Reklam Tabela firması olarak yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu yenilikler ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz. Günlük hayatta karşılaştığınız, çevrenizde sık gördüğünüz birbirinden farklı tabelaları üreterek işletmenize renk katıyoruz. İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz ebatlarda, istediğiniz yazı karakterini ışıklı, ışıksız ve daha birçok tabela modellerini seçenekler halinde sunuyoruz. Sizin seçiminize göre üretilen tabelanızı istediğiniz yere montajını yapıyoruz.

İşletmenizi daha görünür kılmak ve dikkat çekmek adına tabela yaptırmanız daha etkili olacak ve prestijiniz artacaktır. Bu aşamada firmamıza gelip dilediğiniz tabelayı tabela örnekleri sunarak sizin beğeneceğiniz şekilde tasarlayıp imal ediyoruz.                                      Birbirinden fazla tabela çeşitlerimiz bulunmaktadır. Renk açısından çok çeşitli olan Neon tabelalar ısıtılan cam boruların içinden ışık kaynağının geçmesiyle yapılır. Daha çok restoran, bar ve gece kulüplerinde kullanılmaktadır. Daha çok yol kenarlarında, benzin istasyonlarında, büyük marketlerin girişlerinde veya AVM’lerde kullanılan büyük Totem tabelalar ışıklı, ışıksız, tek ayaklı ya da çift ayaklı olarak imal edilip montajı yapılmaktadır. Paslanmaz, alüminyum ve pleksi malzemeler kullanılarak üretilen Kutu harf tabelalar zarif ve çok ilgi çekici olmakla birlikte büyük iş yerlerinde tercih edilmektedir. Harfler tek tek ve özenle yerleştirilmektedir. Genellikle büyük binaların çatılarına yerleştirilen ve uzak mesafelerden fark edilebilen çatı tabelaları alüminyum ve profil kullanılarak yapılmaktadır. Sert hava koşullarına dayanıklı üretilen bu tabelaların montajı tecrübeli montaj ustaları tarafından yapılmaktadır. Kurumsal bir firmanız var ise ve birden çok şube için belirli standartlara sahip bayi tabelalarınız toplu ya da perakende olarak yapılmaktadır.

Hafızda daha çok yer eden ışıklı tabelalar geceleri görsel bir şölen sunmakta, daha çok dikkat çekerek unutulması zor olmaktadır. Bu nedenle işlek caddelerde, büyük merkezi alanlarda kullanılan ışıklı tabelalar müşteri portföyünüzü arttıracaktır. Daha net ve canlı bir görünüm sunan ışıklı pleksi tabelalar çok tercih edilen modellerdendir. Duraklarda sık karşılaştığımız kuşe kâğıda baskı yapılarak hazırlanan Raket CLP tabelalar yağmurdan ve dış etkenlerden etkilenmez. Diğer tabela örnekleri, tabela fiyatları ve tabela reklam ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir