Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Esenler Mahallesi reklam tabela - Esenler Mahallesi reklamcı

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

11 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 11, 2017
 0

Esenler Mahallesi reklam tabela

Esenler Mahallesi reklam tabela hizmeti bilgi vermek, yönlendirmek ve tanıtım amacıyla düzenlenen, bina, açık alan ya da mekânların önüne yerleştirilen belirli kalıplarda hazırlanıp montajı yapılan platformlardır. Ticari kuruluşların rekabet ettiği günümüzde tercih edilme oranını arttırmak için kullanılan reklam tabelaları bu alanda faydalı olmakta görsel olarak hafızlarda yer etmektedir. Tabela mekânın kullanım amacına yönelik olarak farklı ebatlarda değişik renk seçeneklerinde tasarlanır. Kuruluş ya da mekânın mevkii, büyüklüğü, yüksekliği göz önünde bulundurularak tabela modelleri arasından uygun olan seçilerek müşterinin istekleri de dikkate alındığında tabela tasarımı ve tecrübeli ustalar tarafından montajı yapılır.
Tabelası olmayan firma binasının gözükmesi ve fark edilmesi mümkün olmayacaktır. Işıklı tabelalar göze hitap eden, dikkat çekici tabelalardır. LED, Neon, Floresan gibi aydınlatma çeşitlerinin firma, şirket isminin harflerinin ışıklandırmasında ve bu ışığın pleksi, vinil, folyo kullanılarak yansıtılması ile dizayn edilen ışıklı tabelalar caddeleri süsleyerek estetik bir görüntü oluşturmaktadır. Firma ismini en iyi yansıtan tabela örnekleri arasında kutu harf tabelalar yer almaktadır. Bu tabelalar kullanılacak malzemenin firma ismini içeren harflerinin lazer makine yardımıyla uygun tasarımda kesilmesi ile hazırlanır. Sonrasında paslanmaya karşı koruyucu boyalar ile boyanarak montajı gerçekleştirilir. Şehirler arası yollarda, büyük açık alanlarda, sıkça karşılaşılan totem tabelalar ışıklı ya da ışıksız tabela çeşitleri olarak tasarlanmaktadır. Işıklı totem tabelalarda ışığın yanması için gerekli olan enerji elektrik veya güneş enerjisi sistemi sayesinde karşılanır. Büyük olarak tasarlanan bu tabelalar uzaktan görülebilmekte ve çok dikkat çekmektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olarak üretilen, temizliği ve bakımı kolay olan Alüminyum Kompozit Paneller kullanılarak üretilen kompozit cephe kaplama tabelaları çok tercih edilen tabela modellerindendir.
Vinil giydirme tabela modeli branda (vinil) üzerine dijital baskı kullanılarak profil üzerine gerdirme yapılması ile olur. Alüminyum kasanın kapatılmasıyla tamamlanan bu model ışıklı ve ışıksız tasarlanabilir. Tabelalar günümüz reklam sektöründe önemli bir yer tutmakta tabela fiyatları ve tabela reklam hizmetleri geniş bir sektörü oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir