Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Et Lokantası Tabelası - Et Lokantası Tabelası Örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Et Lokantası Tabelası

Et Lokantası Tabelası

Et lokantası tabelası tabela hizmeti veren firmalar tarafından yapılmaktadır. Tabela tercihlerinde mutlaka firmaların fikirlerini de göz önünde bulundurmalısınız. Tabelanızın görüneceği yer dikkat çekici bir yerde olmalıdır. Firmanızın logosunu tabelanızda mutlaka yer vermelisiniz. Eğer geç saatlere kadar hizmet veriyorsanız da ışıklı tabela seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Müşteriler firmalar için oldukça önemlidir. Bu nedenle de seçimlerinizi dikkatli ve doğru yapmalısınız. Tabelanızda iştah açıcı resimlere de yer verebilirsiniz. Paketleme hizmetiniz varsa firmanızın irtibat numarasına da tabelada yer vermelisiniz. Uzaktan görünebilecek fakat sıradan olmayan alışılmışın dışında tabela modellerine bakmalısınız. Çok da dikkat çekici ve firma kimliğini basit hale düşürecek tabela modellerinden de kaçınmalısınız. Firmanıza ve mekânınıza uygun tabela modellerini firmalardan mutlaka talep etmelisiniz.

Tabelalar da ihtiyaç doğrultusunda birden fazla çeşite sahiptir. Neon tabela, kayan yazı tabela, pleksi tabela, alüminyum tabela, çatı tabela, belli başlı olanlarıdır. Bu tabelalar ihtiyaç doğrultusunda her firmaya özel olarak tasarlanmaktadır. Et lokantası tabelası biraz daha dikkatleri üzerine çekecek tarzda ve kurumsal kimliği yansıtacak şekilde tasarlanmalıdır. Tabela dış mekanda daha çok tercih edildiği için de soğuk ve sıcak hava şartlarına dayanıklı olması gerekir. Zamanla deforme olmayan ve uzun süre kullanılacak tabelalar daha çok tercih edilmektedir. Ne tür tabela kullanılacaksa tabela malzemelerinin birinci sınıf olanları tercih edilmelidir. Firmadan detaylı bilgileri aldıktan sonra karar vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

Tabelalarda fiyatlar modeline, boyutuna ve kullanılan materyallere göre değişkenlik gösterir. Tabelada yer verilecek animasyonlar ve bilgiler de fiyatı etkileyen bir başka noktadır. Et lokantası tabelası bu bağlamda en çok dikkat edilmesi gereken tabela çeşitidir. Hiç bilmediğiniz bir yerde yemek yemeye karar verdiğinizde öncelikle uzakta tabelasına, doluluk oranına ve çalışanların giyim ve pratik oluşuna bakarsınız. Tabelada firmayı tercih etmenizde dikkat edeceğiniz ayrıntılar arasındadır. Tabela fiyatlarının beklentilerinizin üstünde olmamasını istiyorsanız sıradan ve basit modeller tercih etmeniz gerekmektedir. Ne kadar kaliteli ve dikkat çekici modelleri tercih ederseniz daha çok müşteri ile buluşup hizmet verebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir