Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Fırın Tabelası - Fırın Tabelası Örnekleri - Fırın Tabelası Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Fırın Tabelası

Fırın Tabelası

Fırın Tabelası arayışlarınızda işletmenizi hedef kitlenize çok başarılı bir şekilde tanıtmak için doğru tasarımlarda ve doğru özelliklerde tabela modellerine yer vermeniz gereklidir. Tabela seçimi yapılırken özgün bir tasarım hazırlanmasına dikkat edilmelidir. Hedef kitleyi etkileyebilmek ve göz alıcı tasarımlar elde edebilmek için görsel algıyı etkileyen ve okunaklı modeller hazırlanmalıdır. Daha çekici ve cazibeli tabela örnekleri için öncelikle fon stilini doğru bir şekilde seçmek önemlidir. Sektör tipine göre hazırlanması gereken font kullanımlarında yemek kategorisinde eğlenceli fontlar tercih edilebilir. Özellikle büyük boy harfler kullanılmaması önemlidir. Bu tür kullanımlar müşterinin gözünü yorar. Bu nedenle küçük harfler kullanmak algıyı kuvvetlendirecek bir çalışma olacaktır.

Sonrasında ise grafik kullanımında kenar çizgileri, logolar, clip art’lar etkin bir şekilde kullanılmalıdır. Özellikle ekmek sembollerinin kullanılması Fırın Tabelası kullanımlarında daha kolay anlaşılır bir durum oluşturacaktır. Ancak bu kullanımların tabelanın amacının önüne geçmemesi gereklidir. Bu nedenle de vurgulanmak istenen mesaja uygun logo ve isim birlikteliği daha etkin bir tanıtım elde edilmesini sağlayacaktır. Tabela çeşitleri hazırlanırken görüş mesafesi de çok önemlidir. Bu nedenle reklamın hangi mesafeden görüldüğünde müşterinin dikkatini çekebileceğinin hesaplanması gereklidir. Sürücü bazında değerlendirdiğinizde sürücünün tabelayı fark edebilmesi için en fazla 3 saniye gereklidir. Bu nedenle bulunduğunuz bölgede hitap ettiğiniz kitleyi etkileyebilmek için tasarım alanında bazı kriterlere özel olarak dikkat etmeniz önemlidir. Başarının yakalanmasındaki en önemli adım olan bu kısımda tabelanızın hedef kitlesinin görüş açısına girmesini sağlamanız gereklidir.

Etkili renk kombinasyonları kullanarak Fırın Tabelası modelleri hazırlanabilir. Harfeler ve zemin arasında yüksek kontrast oluşturulması gereklidir. Bu şekilde hem okunabilirlik artacak, hem de ilgi oluşmasını sağlayabileceksiniz. Tasarım alanında kullandığınız detaylar ve boyutlar tabela fiyatları olarak net rakamlar elde etmenize imkan verecektir. Renklerin doğru olarak tercih edilmesi ile tabela reklam çalışmalarınızda başarı elde edebilirsiniz. Kırmızı gibi renk kullanımları ya da arka fonda kullanılacak kırmızı renk tonları fırın modellerinde tercih edilen bir tasarım olabilmektedir. Kutu harfler ile üzerinde bir tabela çalışması ile doğru bir imaj kazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir