Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Gelinlikçi Tabelası - Gelinlikçi Tabelası Örnekleri - Gelinlikçi Tabelaları

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Gelinlikçi Tabelası

Gelinlikçi Tabelası

Gelinlikçi tabelası tüm işletme tabelaları gibi gösterişli olup en özel şekilde tasarlanmış olması gerekmektedir. Varlığının hissedilmesi, içeride bulunan şahane gelinlerin düğün alışverişine çıkan genç kızlar tarafından fark edilmesi etkili bir reklam sayesinde olmaktadır. Şimdilerde en etkili reklam ürünü olmasının yanı sıra işletmelerin etiketi olan tabelalar kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Tasarımları da işletme sahipleri ile birlikte yapılarak ortaya yalnızca işletmeye ait olan ve bakıldığında işletmeyi akıllara getiren tabelalar hazırlanmaktadır. Genellikle gelinlikçiler için LED tabela çeşidi tercih edilmektedir. Enerji tüketimi çok düşük olan tabela çeşidinin farklı renklerde ve yazı sitilleri ile hazırlanabiliyor olması da ortaya oldukça özel tabelalar çıkarmaktadır.

İki ayaklı totem, dekor ayaklı totem, reflektörlü totem, elips kasetli totem, üçgen totem gibi farklı seçeneklere ait tabela çeşidi kullanılacakları alana en uygun olanı tercih edilerek hazırlanmaktadır. Diğer tabela çeşitlerinde oluğu gibi bu tabela çeşidinde de montajın en iyi şekilde yapılması gerekmekte ve bu sayede istenmeyen durumların yaşanmasına da engel olunmaktadır. Sıra dışı tasarıma sahip, görenlerin beğenisini kazanacak Gelinlikçi tabelası hazırlanırken renk kombininin iyi yapılması göz yormaması, harfler ve şekiller arasındaki mesafelerin iyi tasarlanması gerekmektedir. Dükkânların giriş kapıları üzerine hazırlanan kutu harf tabela, kabartma harf tabela çeşitleri de ışıklı olarak tercih edilerek estetik görünümler elde edilmektedir.

Genel olarak ışıklı ve ışıksız olarak tarif edilen tabela çeşitleri farklı ölçülerde hazırlanabilmektedir. Hazırlık aşamasında öncelikli olarak yapılan tabelaların kullanılacakları alanlar incelenmekte, ölçüleri alınmakta, doğru montaj için gereken malzemeler belirlenmektedir. Sonrasında işletme sahipleri ile birlikte sanal ortamda tabelalar çizilmekte ve eksiklikler bulunup düzeltilerek tabelalar hazırlanmaktadır. Şık, gösterişli, estetik görünümler sunacak Gelinlikçi tabelası hazırlanırken tabelanın zemini ve kullanılacak olan harflerin renginin uyumuna da dikkat edilmelidir. Şimdilerde çok fazla tercih edilen dijital baskı iç ve dış mekânlarda kullanılmakta olup, ışıklı ve ışıksız seçeneklere de sahip olmaktadır. Görsel olarak fazlası ile beğenilen tabelaların fiyatları da kullanılan malzemelerin kalitesine, oranına ve el işçiliğine göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir