Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Gold Kutu Harfli Tabela - Gold Kutu Harfli Tabela Örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

22 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 22, 2017
 0
Gold Kutu Harfli Tabela

Gold Kutu Harfli Tabela

Gold kutu harfli tabela, prestijli bir firma imajı için tercih edebileceğiniz tabela modelleri arasında yer alıyor. Bu model tabelalar farklı malzemelerden üretilmektedir. Firmanın logosu ve isminin lazer ya da router cihazlarla kesilerek şekillendirilmesi ile kutu harfler elde edilir. Hem iç, hem de dış mekanlarda kullanılabilirler. Işıklı ya da ışıksız tabela çeşitleri ile firmaların kendilerine özel tasarımlar yapmalarını sağlamaktadır. İlgi çekici ve zarif olan bu tabela çeşitleri; büyük alışveriş merkezleri, oteller, okullarda tercih edilebiliyor. Bu modellerin hazırlanmasında öncelikle tasarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Hazırlanan harfler kullanılan malzemelere göre boyanmaktadır. Kullanılan malzemeye göre boyama işlemlerinin yapılması gereklidir. Özellikle boya seçimi hava şartları baz alınarak hazırlanmalıdır.

Kaliteli boyalar tercih ederek tabela modellerinin uzun süre kullanılabilmesi sağlanacaktır. İşletmenin ismini en iyi şekilde tanıtan Gold kutu harfli tabela modelleri genel olarak büyük modellerde yapılmakta ve bu nedenle de müşteriyi doğrudan etkilemektedir. Kutu harf tabela seçeneklerinin pek çok modeli bulunuyor. Genel olarak büyük boylarda hazırlanan bu modeller kibar duruşları ile pek çok şirketin tercihi olmaktadır. İnsanların yoğun olduğu yerlerde markanın dikkat çekmesi sağlanıyor. Özellikle gold renklerle hazırlanan bu modeller markanıza olan farkındalığı artırabilecek bir tasarım olacaktır.

Firma olarak seçtiğiniz reklam ve pazarlama malzemeleri çok önemlidir. Bu nedenle en uygun seçimler yapmak için işletmenizin mekanına, büyüklüğüne, hedef kitlenize uygun tabela modelleri seçmeniz gereklidir. Büyük boylarda hazırlanan Gold kutu harfli tabela modelleri görsel açıdan tam bir prestij elde edilebilir. Pleksi malzemelerden hazırlanan bu kutu harfler ışıklandırma sistemleri ile de çok daha fark edilir olabiliyor. Bu renk tonlarında tabela seçenekleri daha çok kuyumcular için ideal olmaktadır. Parıltı mücevherlerin ışığı ile birleşerek markanızın akılda kalmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle çok ışıklı ve çok fazla işletme olan yerler içinde prestijinizi artıracak ve pek çok rakibinizin önüne geçirecek bir seçim olabilir. Daha karanlık kalan alanlarda da gece hizmetler veren işletmeler için bu tarz tabela modelleri çok ideal kullanımları ile markanız için avantaj sağlayacak kullanımlar olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir