Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Hazır Led Harf - Hazır Led Harf Örnekleri - Hazır Led Harf Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

21 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 21, 2017
 0
Hazır Led Harf

Hazır Led Harf

Hazır led harf, bilgisayar destekli olarak hazırlanan modellerdir. Akıllı led tabela modellerini kullanabilmek için uygulamanın bilgisayara kurularak flash bellek aracılığı ile tabelanıza yansıması şeklinde olmaktadır. Bilgisayarlar içerisindeki yazıların çok hızlı bir şekilde tabelalara ulaşması söz konusudur. Hazır harfler olarak hazırlanan led tabelalarda ışıklandırma sistemleri ile farklı alanlarda kullanılabilir. Tek tek bulunmakta ve farklı kombinasyonlarda kullanılabilmektedirler. Harflerin kenarlarında birbirlerine eklemeler yapılacak kısımlar bulunmaktadır. Ve elektriğe bağlanabilmelerini sağlayıcı ek bağlantı kullanımları ile de kolay bir şekilde bir birleştirilerek anında kullanıma hazır olmaktadırlar. Harflerin üzerinde asılarak kullanılmalarını kolaylaştıracak kısımlar bulunmaktadır. Bu da istenilen alanlar kullanılabilme imkânı sağlamaktadır.

Işıklı olarak sunulan bu hazır led harf modeller ile istenilen yazılar hazırlanabilir. Bu harfler ile daha çok iç mekânlarda kullanımlar sağlanmaktadır. Vitrinler üzerinde kullanabileceğiniz bu modeller ile günlük promosyonlarınızı belirtebilir ya da satışını yaptığınız ürünler içerisinden vurgu yapmak istediğiniz ürünleri belirtebilirsiniz. Işıklı olan bu modeller belirli mesafeler içerisinde hedef kitlenizin görüş açısına girmenizi sağlayacaktır. Çok pratik şekilde birbirine monte edilen harflerin tamamı ile istediğiniz tabelayı oluşturabilir, söküp yeni sloganlar oluşturarak çok daha avantajlı kullanımlar elde edebilirsiniz. Led harfler kutu şeklinde olduğu için pratik kullanımlara sahiptir. Kırmızı renkleri üzerlerindeki led şeritleri ile dikkat çekici mesajlar verebilirsiniz.

Led tabela modelleri her zaman için çok avantajlıdır. Enerji tasarrufu sağlamasının yanında herhangi bir bakıma ihtiyaç duymaması da herhangi bir maliyet oluşturmadan kullanımını sağlamaktadır. Şoka dayanıklı olmasının yanında cıva içermemesi, çevre dostu olmaması ile de oldukça güvenilir olmaktadır. Maksimum emniyet düşünülerek hazırlanan göz alıcı modelleri bulunmaktadır. İç mekânlarda olduğu gibi dış mekanlarda da kullanılabilen bu modeller, yüksek yoğunluk sağlayarak parlaklık sağlayacaktır. Bu alanda hazır led harf kullanımları da oldukça dikkat çekici bir görüntü verecektir. Sağladıkları doğal ışık ile de oldukça geniş bir alandan fark edilebilirler. Harf harf satılmakta ve satın aldığınız harfler ile istediğiniz slogan, reklam ve tabela kullanımını elde edebilirsiniz. Farklı zaman dilimlerinde bu kullanımları revize ederek te ekstra maliyet harcamadan yenilikler sağlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir