Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Işıklı Banko Tabelası - Işıklı Banko Tabelası Örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

25 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 25, 2017
 0
Işıklı Banko Tabelası

Işıklı Banko Tabelası

Işıklı Banko Tabelası siparişi için ulaşabileceğiniz tek firma olmaktan gurur duyarız. İş yerlerinde özellikle danışma ve sekreter çalışma masası arkasında sıklıkla kullanılan banko tabelalar ışıklı üretilerek estetik, şık ve dikkat çekici olma amacı taşır. Firmamızda ürettiğimiz her model ve çeşit gibi banko tabelasında da ışıklı özellikler kullanarak, hedef kitleyi etkilemenize yardımcı oluruz. Hazırladığımız ışıklı banko tabelalarında kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde tabelanızı yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kolay temizlenebilme ve her türlü hava koşuluna uyum sağlayabilme teknik özellikleri ile başarılı bir iş çıkaran ışıklı tabelalar çeşitli malzemeler kullanarak da üretilebilir. Kullanılan malzemeler genellikle  pleksiglass malzemedir. İsteğe, bütçeye ve dekora göre tabela yerine sadece vinil baskı veya folyo kaplama da firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Kurumsal firmalarda, ya da şirketlerde sıklıkla kullanılan ışıklı banko tabelası genellikle müşteriyi karşılayan ve bilgi veren sekreterlik masasının arkasına konumlandırılır. Böylelikle kapıdan girerken müşterinin dikkatini ilk çekecek olan ışıklı banko tabelasıdır. Tabelalar sorunsuz bir şekilde çalışma performansı sergilerler. İsteğe göre ışığı kapatılarak da kullanılabilir. Çok fazla elektrik harcamayan yapısı ile bütçenize zarar vermez. Temizlemesi ve konumlandırılması çok kolaydır. İş yerlerinin eşyalarına uyum sağlayacak özel tasarımlı ışıklı banko tabelalar yine firmamızdan tarafından kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Banko tabela modellerine ve çeşitlerine ihtiyacınız var ise firmamız bu ihtiyacınıza en ekonomik çözümler ile cevap vermektedir.

Işıklı Banko Tabelası

Tüm tabela çeşitlerinde uyguladığımız teknik ve özel tasarım ekibimizin maharetli elleri sayesinde bu konuda her zaman bir numara olmayı başardık. Özellikle ışıklı banko tabelası hizmetimiz ile banko tabelasına yenilikler getirerek, daha dikkat çekmesi için elimizden geleni yaptık. Dekorasyonunuza uyum sağlayacak özel tasarımlı banko tabelalar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Tasarımın her aşamasında sizlerinde onayı alınarak oluşturulan banko tabelalarını çok seveceksiniz. Ayrıca her tabelanın temizlenmesi ve asılması çok kolaydır. Firmamızın resmi web sitesine ulaşarak detaylar hakkında bilgi alabilir ve özel tasarımlı banko tabelalar için görüşmeye başlayabilirsiniz. Işıklı Banko Tabelası örneklerini web sitemizden inceleyebilir, çok uygun fiyatlarla Işıklı Banko Tabelası sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir