Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Kebapçı Tabelası - Kebapçı Tabelası Örnekleri - Kebapçı Tabelaları

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Kebapçı Tabelası

Kebapçı Tabelası

 Kebapçı tabelası, ışıklandırma, yazıda tabela modelleri ve kaliteli işçilik konusunda kaliteli olmalıdır. Yemek sektörüne özel çalışmalarda, yemek resimleri ve dijital baskılı ahçı fotoğrafları, her zaman için tercih edilmektedir. Kebapçılar, turistik bir mekândaysa, tabelalarına yabancı dille yazılmış tanıtım yazılarını da yazdırmaktadırlar. Lüks özelliklere sahip kebapçılar, ışıklı totem tabela yaptırmaktadırlar. Tabelanın büyüklüğü veya küçüklüğü, firmanın kalitesinde etkilidir. Büyük tabela, reklam kategorisinde etkili sonuçların elde edilmesinde, direkt etkilidir. Büyük, kaliteli ve etkili görsellere sahip tabela çeşitleri, küçük ve sade tabelalara göre, müşteri kategorisini daha çok etkilemektedir. Mercekli ledlerle, özel spotlarla ve renkli ışıklarla üretilen tabela çalışmaları, tabela reklam konusunda oldukça etkilidir.

 Birinci sınıf bir firmasınız ve konusunda uzman olan kişilere tabela yaptırmak istiyorsunuz. Firmamız, konusunda uzman olan ve istediğiniz birinci sınıf tabelaları yapabilen bir kadroya sahiptir. En etkili isim, slogan ve fotoğrafları, kolaylıkla tabelalara işlemekteyiz. Yazıda tabela modelleri konusunda uzman olan elemanlarımız, net ve açık tabela çalışmalarıyla, müşterinizle direkt iletişime geçmenizi sağlamaktadır. Kebapçı tabelası yaptırmadan önce, firmamızın tecrübeli elemanlarından yardım isteyebilirsiniz. Kebapçı dükkânınızın camına tabela tarzı bir yazı istiyorsanız, ekiplerimiz bu konuda da tecrübelidir. İstediğiniz cam yazılarını, kolay bir şekilde, ekiplerimiz hazırlamaktadır. Cephe giydirme, plastik duba, trafik levhası, dijital baskı, folyo kaplama, krom kutu tabela, kabartma tabela, kule – çatı tabela, ledli tabela ve totem tabela gibi birçok kategori, çalışma alanımıza girmektedir.

 İstediğiniz afiş branda ve tabela çalışmalarını, kısa zamanda imal eden ekiplerimiz, yine kısa zamanda tabela çeşitlerini, istediğiniz yere montajlamaktadır. Bu konuda uzman olan elemanlarımız, montaj işlemlerinde, en iyi açıları iyi bilmektedir. Bu nedenle, iş yerinize gelen müşterilerin, her açıdan tabelaları görmeleri için, en etkili montaj noktaları tercih edilmektedir. Kebapçı tabelası yaptırmadan önce, tabela örnekleri için en uygun yerini tespit etmelisiniz. Yer tespitinden sonra, elemanlarımız istediğiniz büyüklükte tabelaları kısa zamanda hazırlamaktadır. Işıklandırma işlemiyle, görsel efekt katmak isteyenler için, özel ledli çalışmalarımız vardır. Dijital baskılı tabelaların yanı sıra, tabela fiyatları kategorisinde, animasyonlu modül led tabela çalışmaları da, istediğiniz renklerle hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir