Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Kreş Tabelası - Kreş Tabelası Örnekleri - Kreş Tabelası Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Kreş Tabelası

Kreş Tabelası

Kreş tabelası yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, sektörünüze uygun tabela tercihini, en iyi şekilde yapmak istersiniz. Tabela çeşitleri sınıfında, kreşlere uygun modelleri imal eden firmamız, istediğiniz özelliklere sahip tabela çeşitlerini, kısa zamanda hazırlamaktadır. Yazıda tabela modelleri çalışmalarında, imla kuralları, okunaklı font ve en uygun renk seçenekleri gibi özelliklere dikkat ediyoruz. Genelde kreş tabelalarında, geleneksel tasarımlar vardır. Bu tasarımların başında, çocuk figürleri, kelebek figürleri, çiçek figürleri, sayı ve harf figürleri bulunmaktadır. Renkler canlı ve açık renklerdir. Çocuk ruhuna uygun olarak hazırlanan bu tabelalarda, istenirse ışıklandırma yapılabilir. Dijital baskı tabelalar, kutu harf tabelalar ve dekoratif tabelalar, kreş sektöründe tercih edilen tabelalardır. Dış cepheye özel olarak hazırlanan tabelalarda, suya ve neme dayanıklılık çok önemlidir. Tabelanın kreş binasına uyumluluğu da çok önemlidir. Dekor çalışmalarınıza uyumlu tabelalarla, kreş binanızın görünümünü, mükemmel hale getirebiliriz.

Tabela dünyasında, tecrübesiyle tanınan ustalarımız, kreş binanızda yaptığı ölçümlere göre, en uygun ürünü, kısa zamanda hazırlamaktadırlar. Kreş binasına en uygun tabelanın tercihinde, photo shop programıyla, tabela takılacak yerin resmi üzerinde uygulanan ön çalışmalar önem kazanmaktadır. Yıllarca solmayacak ve uzun yıllar rahat bir şekilde kullanılabilecek kreş tabelası çalışmaları, hızlı bir şekilde montajlanmaktadır. Dijital baskı, trafik levhası, plastik duba, yelken bayrak, cephe kaplama, vinil germe, folyo kaplama, one way vision, cam giydirme, led ekranlar, inşaat tabelaları, krom kutu tabelalar ve ışıklı ışıksız tabela örnekleri, tabela sektöründe gerçekleştirilen hizmetlerdir. Tabela fiyatları işlemlerinde ise, yaptıracağınız tabelanın çeşidi, boyutu ve kullanılan işçiliği, oldukça önemlidir.

Kaliteli bir tabela yaptırmak istiyorsanız, yapmanız gereken, bu işin uzmanı olan ustalarımızı tercih etmektir. Garantili ve etkili hizmet anlayışı ile hareket eden ustalarımız, uzun yıllar kullanabileceğiniz etkili tabelaları kısa zamanda montajlamaktadır. Tabela tamir işleri de yapan personellerimiz, iş dünyanızı etkilemeden, kısa zamanda tamir işlemlerini, çözüme kavuşturmaktadır. Cıvıl cıvıl kreş tabelası yaptırmak isteyenler için, birbirinden güzel tabela örneklerimiz vardır. Bu sektörde en önemli unsur, doğru kelimelerin kullanılması ve vurgunun en iyi şekilde yapılmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir