Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Krom Harfli Totem Tabela - Krom Harfli Totem Tabela Örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

21 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 21, 2017
 0
Krom Harfli Totem Tabela

Krom Harfli Totem Tabela

Krom harfli totem tabela sistemleri genellikle açık alanlarda kullanılan tabela sistemleri arasında yer almaktadır. Tabela sistemleri arasında boyut olarak en büyük yapılan tabela çeşidi olan totem tabelalar olmaktadır. Cadde kenarlarında, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda devasa boyutlarda kullanılan krom harfli totem tabela farklı tasarımlarda kullanılarak hedef alınan firmanın tanıtımını ve reklamını yapmaktadır. Ayrıca uzaklığa göre ayarlanabilen boyutlarda hazırlanabilme avantajı da sunmaktadır. Açık alanlarda kullanılması ve özellikleri açısından çok uzak mesafelerden bile açık ve net bir şekilde görünebilmesi sağlanmaktadır. İşletmeler, büyük alış veriş merkezleri, devlet kurumlarına ait binalar ve benzeri yapılar için totem tabela sistemi tercih edilmektedir.

Gerçekleştirilen reklamcılık uygulamaları içerisinde etkili bir statüye sahip olan tabela sistemleri, farklı özelliklere göre gruplandırılmaktadır. Kullanım alanlarına göre tabela çeşitleri arasından kurumuna uygun olan tabela çeşitleri tercih edilmektedir. Maddi anlamda boyutlarına ve ek özelliklerine göre farklı fiyatlandırmalar sahip olsalar da genel olarak ekonomik rakamlarda tasarlanabilmesi ve daima aktif rol üstlenmesi tercih edilmesinin belirleyici unsurları arasında yer almaktadır. Açık alanlar için uygunluğu ile kullanılan krom harfli totem tabela gösterişli özelliklere sahip olmaktadır. Talep edildiği takdirde tasarımı yapılmakta ve sonrasında gerekli programlarda hazırlanmaktadır. Bilgisayar sistemli metal kesiciler ile hazırlanan grafikler alüminyum tabakalara geçirilmektedir. Köşeleri makinelerde şekillendirilerek kesim işlemi tamamlanmaktadır. Fırın boya ismi ile bilinen boya ile boyanmaktadır.

Totem tabelalar adı altında birçok çeşitleri mevcut olmaktadır. Genel olarak ışıklı totem tabela, ışıksız totem tabela olarak bölümlere ayrılmaktadır. Bu çeşitlerinin yanı sıra alüminyum, profil, kompozit, likit, tek bacaklı, çift bacaklı, vinil germe, çelik saç ve krom harfli totem tabela olarak modelleri sıkça kullanılan totem tabela sistemleri olarak bilinmektedir. Totem tabelalar yerden 3 veya 4 metre yüksekliklerinde imal edilmektedir. Totem tabelanın hazırlanmasında kurulacak alanın doğru seçilmesi ve alana göre boyutlarının ayarlanması önem arz etmektedir. Ayrıca beton dökülerek tabanının sağlamlaştırılması ve aşırı rüzgâr ve kış hava şartlarından etkilenmeyecek dayanıklılığa sahip malzemeler ile iskeletinin güçlendirilmesi önerilmektedir. Totem tabelalar adı altında birçok çeşitleri mevcut olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir