Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Kurumsal Tabelalar - Kurumsal Tabelalar Örnekleri - Kurumsal Tabela

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

22 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 22, 2017
 0
Kurumsal Tabelalar

Kurumsal Tabelalar

Kurumsal tabelalar adından da anlaşılacağı gibi daha ciddi bir oluşum sürecini kapsamaktadır. Kurumsal şirketlerde veya firmalarda müşterilere iletilmek istenen algı ciddi bir yapılanma olduğunun hissettirilmesi ve verilen hizmet kapsamında müşterilerinde ciddiye alındığı imajı çizilmektedir. Resmi dairelerin daha standart yapılara sahip olması ve belirli normlara göre işlemesi gibi kurumsal işletmeler için kurumsal tabelalar içerisinden seçkin seçimlerin yapılması gerekmektedir. İşletmenizin tasarım özelliklerine ve verdiği hizmete uygun olarak yaratıcı bir şekilde tasarlanmış şekil özellikleri ile kurumsal imajınızın güçlenmesi tabelalar ile sağlanmaktadır. Birbirinden farklı tasarımları ve özellikleri ile zengin alternatif seçeneğine sahip kurumsal tabela örnekleri bulunmaktadır. İşletmenize en çok yakışacak tabela seçimini yaparak geleceğe dönük kalıcı yatırımlara adımınızı atmanız gerçekleşmektedir.

İşletme sahiplerinin orijinal ve estetik bir görünüme kavuşan işletme isimlerinin ve verilen hizmetlerin tabela üzerine işlenmesi konusunda tercih edebileceği birçok seçeneği mevcut olmaktadır. Bu anlamda; kurumsal totem tabela, askılı yatay tabela, kurumsal ışıklı yatay tabela, askılı yatay ve askılı dikey olmak üzere tabelalar için başlıca seçenekler sunulmaktadır. Sadece bu kadar ile sınırlı kalmayan kurumsal tabela modellerine karar verirken tamamen kendi tasarımınız olan tabela uygulaması da yapılmaktadır. Müşterilerimizim memnuniyetine önem veren yapımız ile her zaman kaliteli ve beğeni kazanan hizmetlerin sunulmasını amaçlamaktayız. Bu nedenle işletmenize özel tasarımlara ilişkin tabela imal edilerek montajı gerçekleştirilebilmektedir.

Kurumsal Tabelalar

Kurumsal tabelalar dış mekân tasarımları ve kullanım alanı ile sınırlı kalmamaktadır. Dış mekânda olduğu kadar iç mekânlarda da yer verilmesi gereken farklı ölçülerde tabela çeşitleri mevcut olmaktadır. Outdoor reklamcılık araçları arasında kullanılan tabelalar daha dikkat çekici ve zihinlerde kalıcı olabilme etkisine sahip olması gerekmektedir. İç mekânlarda ise daha küçük ebatlarda outdoor kullanımını destekleyen özelliklerde kullanımı sağlanmaktadır. Kurumunuzun tanıtımı, dikkatleri üzerine toplayarak zihinlerde tanınırlığını ve aşinalığını arttırma, görsel tasarımı ile estetik görünümü yakalaması ve hedef kitlenin göz zevkine uygun geliştirilmesi olumlu reklam çalışmalarının yapılmış olmasına etki etmektedir. Böylece tek seferlik maliyet ile her gün her saat hedeflenen tanıtım veya reklam işlevini yerine getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir