Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Kuyumcu Tabelası - Kuyumcu Tabelası Örnekleri - Sarraf Tabelası

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Kuyumcu Tabelası

Kuyumcu Tabelası

Kuyumcu tabelası çok önemli özelliklere sahip olması gereken tabelalardır. Özenle hazırlanan kuyumcu reyonu ve özel dekor özellikleri, tabela ile bütünleşmelidir. Mesela altın sarısı ile hazırlanan özel dekor ve reyon çalışmasına, yine aynı renk tonlarına sahip tabela çalışmaları eşlik etmelidir. Kuyumcu müşterileri çok özeldir ve özel dekorlara ve görkemli tabelalara önem verirler. Bu nedenle, tecrübeli ekiplerimizden, en iyi çalışmaları tercih edebilirsiniz. Dijital baskı çalışmaları, cam yazıları, one way vision, folyo kaplama, vinil germe, branda afiş, cephe kaplama, yelken bayrak, plastik duba, trafik levhası, ışıklı ışıksız tabela, ledli kayan yazılar, totem-pion tabela, led tabela ve dekoratif tabela, bu sektörde gerçekleştirilen hizmetlerdir. İş yeriniz için tabela tercihi yaparken, en uygun çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Yılların tecrübesine sahip olan firmamız, sizi mahallede veya caddede en iyi şekilde tanıtacak tabela çalışmalarına imza atmaktadır. Işıklı, ışıksız ve ledli tabelalarla, akşamları ışıl ışıl yanan tabelanız olsun. Yirmi dört saat dükkanınızın reklamını, tabela örnekleri ile yaptırabilirsiniz. Kuyumcu tabelası kategorisinde, çok özel dekoratif tabelaları da yaptırabilirsiniz. Siz hayal edin yeter. Bu işin uzmanı elemanlarımız, en iyi çalışmalarla, hayallerinizdeki tabelaları, en kısa zamanda hazırlayabilir. İsterseniz led tabela çeşitlerini de hazırlayabiliriz. Altın fiyatları, gümüş fiyatları ve döviz fiyatları, bu led tabelalarla çok daha kolay bir şekilde reklam edilebilir. Yazıda tabela modelleri tercihinde, kuyumcu sektörüne has çalışmaları tercih edebilirsiniz. Tabela fiyatları belirlenirken, tabelanın özel boyutları, cinsi, kullanılan malzemesi ve işçiliği, belirleyici rol oynamaktadır.

Bütün renkleri, istediğiniz gibi tabelalara işleyebilen tecrübeli elemanlarımız, ön çalışmada özel ölçüler alarak işe başlamaktadır. Yapılacak olan tabelanın, bütün açılardan görünmesi, önemli bir husustur. Kuyumcu tabelası yaptırırken, caddeden gelip geçenler, tabelayı net bir şekilde görmelidir. Çok yukarıda veya çok aşağıda olan tabela örnekleri fark edilmez. Görüş mesafesine göre yapılan tabelalar, her zaman amacına ulaşabilir. Gerek led tabela olsun, gerekse kutu harf tabelaları olsun, en uygun açılara monte edilmelidir. Müşteri kategorisinde, kuyumculara özel renkler varsa, bu renklerin tabelada kullanılması, artı bir reklam özelliği oluşturacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir