Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Manav Tabelası - Manav Tabelası Örnekleri - Manav Tabelası Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Manav Tabelası

Manav Tabelası

Manav tabelası, meyve resimleriyle oluşturulan ve manavın reklamını en iyi şekilde yapan çalışmalardır. Dijital baskı çalışmalarıyla, istediğiniz sebze veya meyve resimlerini, manav tabelası  çalışmalarına uygulayan firmamız, dış cepheye özel çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bütün tabela çeşitlerini ışıklandırabilen personelimiz, tabela çeşitleri çalışmalarında, kutu harf çalışması veya alüminyum kompozit çalışması işlemlerini, kolay bir şekilde uygulamaktadır. Yazıda tabela modellerinde, vurgu, renk uyumu, renk seçimi ve imla kuralları, önemlidir. Malzeme kalitesi, tecrübeli ve etkili işçilik, tabela çalışmalarında tercih edilmelidir. Led tabela çalışmaları, mercekli modül led tabela çalışmaları, totem tabelalar ve pleksi kutu harf tabelalar, bu sektörde tercih edilen ürünlerdir. Tabela yaptırırken, manavınızın girişine en uygun yerin seçilmesi önemlidir. Her yerden görülebilen tabelalar, işlevsellik yönüyle, tam bir reklam aracına dönüşür.

İşinin ehli olan ve tecrübeli çalışma sistemleriyle çalışan firma elemanlarımız, her açıdan görülebilen, göz alıcı ve etkileyici tabela çalışmalarına imza atmaktadır. Bulunduğunuz mahalle veya caddede, sizi en iyi şekilde tanıtacak olan tabelalar, bir kez yaptırılır. Bu nedenle, en iyi tabelayı tercih etmek gerekir. Dükkânınızın görünümüne uygun tabelalar, en iyi reklam aracınız olacaktır. Küçük yazıları olan ve fazla fark edilmeyen tabelalar, etkisiz kalır. Göz kamaştırıcı bir dükkân görünümü için, ihtişamlı tabelalara ihtiyaç vardır. Görünüşü etkileyici ve mükemmel olan tabelaları tercih ettiğiniz zaman, müşteri ilgisi artacaktır. Bu nedenle manav tabelası yaptırırken, görsel olarak etkileyici seçenekleri tercih etmelisiniz.

İstediğiniz yazıları yazabileceğiniz ve her gün yeni reklam yazıları da ekleyebileceğiniz led tabelalar da, manav tabelası kategorisinde tercih edilmektedir. İki renkli ve çok renkli olarak imal edilen led tabela ürünleri, animasyon uyumlu özelliği ile görsel reklam işlemlerinde bir adım daha öndedir. Bütün ürünlerinizi tek tek bu led tabelaya yansıtabilirsiniz. Fiyat indirimleri, yeni kampanyalar veya önemli uyarılar, led tabela ile çok daha kolay bir şekilde gerçekleşebilir. Türkçe kurallara göre hazırlanan tabelalar, müşteri kategorisinde prestijinizin yükselmesine neden olacaktır. Söz verilen zamanda montaj işinin bitirilmesi de, diğer önemli bir unsurdur. Uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir