Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Mobilyacı Tabelası - Mobilyacı Tabelası Örnekleri - Mobilyacı Tabelaları

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

21 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 21, 2017
 0
Mobilyacı Tabelası

Mobilyacı Tabelası

Mobilyacı tabelası bir mobilya dükkânının bir nevi vitrinidir. Dışarıda açık havada kullanılan bu vitrini ne kadar dikkat çekici ve ne kadar güzel olarak tasarlanılırsa o kadar müşteride o mobilyacı dükkânından alışveriş yapmak ister. Dükkânınızın tarzını değiştirmek için ilk olarak tabela modellerini inceleyerek başlayabilirsiniz. Tabelalar dışarıda ya da iç mekânda kullanılacaksa özellikleri de ona göre seçilmelidir. Örneğin dış mekân için paslanmaz krom özellikli tabelalar daha çok tercih edilir. Paslanmaz krom tabelalar kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Güneş ışınları, yağmur, kar, rüzgâr gibi tüm mevsim değişiklerine karşı ilk günkü görünümünü korurlar. Sürekli kötü hava koşulları olan bir alanda alüminyum malzeme ile üretilmiş tabelalar kullanılır.

Kalın alüminyumdan üretilmiş mobilyacı tabelası size yıllarca kullanım garantisi verir. Sıklıkla tercih edilen ışıklı tabelalar mobilyacıyı daha çok ön plana çıkarırlar. Işıklı tabela tercih edileceğinde su giderlerinin olmasına dikkat edilmelidir. Balastı, elektrik tesisatı tabelanın üst çerçeve içine döşenmesi gerekir. Mobilyacı tabelası için tercih edilen bir diğer tabela modeli de neon ışıklı tabelalardır. Neon tabelalar yüksek voltajlı akümülatör için uygun imalat gerçekleştirilerek montaj yapısı da bu duruma uygun olmalıdır. Teknoloji ile birlikte gelişen led tabelalarda kullanılan malzemeler ile en az 9 10 yıl garanti hakkı vermektedir. Ayrıca kullanılan elektrik enerjisi de en aza indirilerek, tasarruf için girişimde bulunulmuş ve başarılı olunmuştur.

Tabela için seçmiş olduğunuz firmanın tabela imalatı ve tabela montajı hakkında engin bilgilere sahip olması gerekir. Özellikle mobilyacı tabelası için tabela montaj ekibinin bu konuda deneyim sahibi olmalıdır. Tabela montajı, tabelanın üretilmiş olduğu malzemeler kadar önem taşır. Çünkü montaj bir kez yapılır ve yıllarca aynı şekilde sorunsuz olarak kullanılması amaçlanır. Montaj sırasında dikkat edilmesi gerekilen en önemli husus, duvar ile tabela arasında ki boşluğun en iyi şekilde ayarlanmasıdır. Boşluğun fazla olması hava akımının fazla olup tabelanın zarar görmesine ve kısa ömürlü olmasına, para kaybına neden olur.  Tabelalar dışarıda ya da iç mekânda kullanılacaksa özellikleri de ona göre seçilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir