Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Ofis Tabelası - Ofis Tabelası Örnekleri - Ofis Tabelası Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Ofis Tabelası

Ofis Tabelası

Ofis tabelası, bütün ofisler için ihtiyaçtır. Özellikle han içerisinde üst katlardaki ofisler için, dış cephe tabelaları büyük bir ihtiyaçtır. Ana cadde üzerindeki iş hanlarında veya plazalarda bulunan ofisler, dış cephe kısmına yaptıracakları göz kamaştırıcı tabelalarla, müşteri kategorisini etkilemektedir. Görkemli ve gösterişli tabelalar, ışıklı ve ışıksız çalışmalarla, cadde üzerinde istediğiniz reklamı meydana getirecektir. Dış cephe kısmına yaptırılan led tabela çalışmaları da, sizin dışarı ile bağlantınızı sağlayacaktır. İndirimlerin, kampanyaların ve duyuruların ilan işleri, ofislerin dış cephe kısmına yerleştirilen led tabela modelleriyle, çok daha kolay hale gelecektir. Kutu harf tabela, alüminyum kompozit, dijital baskı, dekoratif tabela ve led tabela çeşitleri, ofis tabela işlerinde tercih edilen tabela örnekleridir.

Yazıda tabela modelleri, tabelanızın anlaşılır olması için, özel olarak hazırlanmalıdır. Tabela fiyatları belirleme işlemlerinde, tercih edilen tabelanın özellikleri, işçilik ve malzeme, önemli unsurlardır. Tabela reklam sınıfında, yıllarca sessiz bir şekilde sizin reklamınızı yapacak tabelaları, hızlı bir şekilde hazırlayabiliriz. Ofis tabelası çalışmalarında, sektörünüzle ilgili resim, grafik ve tasarımları, istediğiniz gibi tabelaya uygulayabiliriz. Özel renk ve tasarımlarla oluşturulan tabela çalışmalarını, işini meslek edinmiş kişilerden oluşan ekibimiz, kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. İş hanı ve plaza türü binaların girişlerine ve iç mekânına, istediğiniz özelliklere sahip tabelaları da, kısa zamanda hazırlıyoruz. Resmi sınırlamaları iyi bilen firmamız, prosedüre uygun çalışmalar sunmaktadır. Bütün dış mekân çalışmalarında, çürüme ve paslanma gibi etkenlere karşı özel su yalıtımı uygulanmaktadır.

Tabela yaptırırken, bu işin uzmanını tercih etmelisiniz. İmla kuralları, renk uyumu ve belirginlik, tabela çalışmalarında önemli unsurlardır. Işıklandırmanın başarılı olması ve led tabela çalışmalarında isteğe bağlı yazı çalışmaları, uzmanlık isteyen işlerdir. Firmamız, tabela konusunda uzman olan elemanlarla çalışmaktadır. Ofis tabelası dâhil olmak üzere, bütün sektörler için özel tabela çalışmalarını, kısa zamanda bitiriyoruz. Led tabela çalışmalarında, modül led tabela çalışmalarında, dijital baskı işlerinde, branda afiş işlerinde ve kutu harf işlerinde, işin uzmanı olan elemanları tercih ediyoruz. Garantili işçilik ve kaliteli malzeme, çalışma prensibimizi oluşturmaktadır. Ofislere özel cam yazıları da yazan firmamız, sizin için en uygun çalışmaları tercih etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir