Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Oto Tamirci Tabelası - Oto Tamirci Tabelası Örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Oto Tamirci Tabelası

Oto Tamirci Tabelası

Oto tamirci tabelası, sanayide en çok tercih edilen tabela çeşitlerindendir. Arabanızın markasına göre tamirci ararken, tabelalarda aracınızın logosunu ararsınız. Bu şekilde, istediğiniz tamirciyi bulabilirsiniz. Oto tamircileri, müşterilerinin bu isteklerini göz önünde bulundurarak, yaptırdıkları tabelalara otomobillerin logolarını yerleştirmektedir. Bu logolar belirgin ve uzaktan fark edilecek büyüklüktedir. Oto tamirci kelimeleri de özel olarak yazılmaktadır. Dükkânınızın cephesine göre, herkesin göreceği bir noktaya monte edilen yazıda tabela modellerinde, okunaklı ve göz alıcı renk tercihleri, müşteri kitlenizin sizi fark etmesini sağlanacaktır. Totem tabela veya çatı tabela gibi devasa tabelalar, sanayide daha kolay fark edilmenizi sağlayabilir. Oto tamircisi olsun, sanayide diğer branşlar olsun, küçük levhalar dikkat çekici özellikler taşımamaktadır.

Reklam özellikleriyle hazırlanan tabelalar, led tabela ve modül led tabela gibi ışıklandırma sistemleriyle kolay bir şekilde hazırlanmaktadır. Oto tamirci tabelası çalışmalarında, tabela fiyatları kategorisinde, tabelanın ölçüleri, kullanılan malzemeler ve işçilik, en önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Pratik ve etkili tabela hizmetleri sunan firmamız, dış mekânlara özel olarak hazırlanan bu tabelalarda, yağmura ve neme karşı dayanıklı özellikler hazırlamaktadır. Özellikle tabela ışıklandırması, özel yalıtım sistemleriyle kurulmaktadır. İstediğiniz özelliklere sahip tabelalarda, sektörünüz için en faydalı tabela örneklerini tespit etmelisiniz. Özellikle sanayide gezen müşterilerinizin ilgisini çekecek renk, font ve reklam sözlerini tercih etmeniz, daha doğru olacaktır.

Otomobil sanayisinde tamir işleri yapan firmalar, genellikle, dükkânın giriş kısmının üstüne tabela yaptırmaktadırlar. Görkemli tabelalar, küçük tabelalara göre daha çok göze çarpmaktadır. Oto tamirci tabelası yaptırırken, büyük tabelaları tercih edenler, yüzlerce tabela içerisinden oto tamirci arayanların dikkatini çekmektedir. İstediğiniz özelliklere sahip bir tabela çalışması için, ekiplerimiz ön çalışma ile işe başlarlar. Ölçüler titizlikle alınır ve dükkânınızın fotoğrafı çekilir. Bilgisayarda yapılan çalışmalarla, bir kaç sanal tabela çalışması oluşturulur. Sizin onay vermenizle birlikte, hızlı bir şekilde tabela yapımı başlar. Kısa sürede biten tabela yapım işleminden sonra, tabela montaj işlemine geçilir. Bu işlemde, imalat işlemi gibi, kısa sürede sonuca ulaştırır. Oto tamirci kelimeleri de özel olarak yazılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir