Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Oto Yıkama Tabelası - Oto Yıkama Tabelası Örnekleri - Oto Yıkama Tabela

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

22 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 22, 2017
 0
Oto Yıkama Tabelası

Oto Yıkama Tabelası

Oto yıkama tabelası, yıkama sektörünün yoğun faaliyet gösterdiği ve rekabet ortamının yüksek olması sebebiyle firmanızı belirgin bir şekilde görünür kılma açısından da önemli bir reklam aracıdır. Bu sektörde daha fazla müşteriye ulaşmak ve iş hacminizi arttırmak için gündüz ve gece fark edilebilecek özellikte bir tabela yaptırmanız yararınıza olacaktır. Oto yıkama alanları günümüzde birçok mahalle ve merkezde bulunmakta, müşterilerin tercihleri kolay bulunabilen oto yıkama alanlarından yana olmaktadır. Bunu da sağlayan oto yıkama işini yaptığınızı gösteren büyük ve hemen göze çarpan tabela modelleri olacaktır. Böyle bir iş yapmaya karar verdiğinizde firmanız için uygun olabilecek tabelanın seçimi önem arz etmektedir.

Oto yıkama tabelası bir reklam ve tanıtım aracıdır. Tanıtımınız ve reklamınız ne kadar iyi olursa müşteri potansiyelinizde bir o kadar yüksek olacaktır. Eskiden sanatkâr ustaların elinden çıkan ve fırça ile yapılan tabelalar günümüzde dijital baskı ve lazer kesim teknolojileri gibi modern teknikler ile üretilen ışıklı tabela örnekleri geceleri ara sokaklarda bile dikkat çekmektedir. Tabela çeşitleri arasında en çok talep görenlerden bir tanesi de ışıklı tabela modelleridir. Led ve içten aydınlatma şeklinde yapılan tabelalar diğer tabela çeşitlerinde kullanılmaktadır. Kutu harf tabela, alüminyum tabela, dijital baskı tabela, totem tabela modellerinde ışık sistemi kullanılmaktadır. Tabela çeşitleri arasında yer alan bir diğer tabelada polikarbon tabeladır. Bu tabela ışıklı ve ışıksız yapılabilmektedir. Yaygın kullanım alanına sahip gravür tabela ışıklı tabelalar arasında yer almaktadır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen bu tabelalar firma yazı ve logosu ile birlikte alüminyum kasa içine LED’lerin yerleştirilmesiyle yapılır. Yön tabelası, bilgilendirme, inşaat sektöründe, ofis ve apartmanlarda sıkça tercih edilen yönlendirme tabelaları günlük hayatta sıkça karışımıza çıkan tabela modellerindendir.

Özellikle şehirler arası yollarda sıkça karşımıza çıkan dinlenme tesisleri, benzin istasyonları ve büyük şirketlerin yerini belirten totem tabelalar ışıklı ve ışıksız olarak yapılmakta ve uzak mesafelerden kolayca fark edilebilmektedir. Tasarıma göre değişiklik gösteren uygun tabela fiyatları ile size uygun olanı seçerek tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir