Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Parfümeri Tabelası - Parfümeri Tabelası Örnekleri - Parfümeri Tabelaları

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Parfümeri Tabelası

Parfümeri Tabelası

Parfümeri tabelası parfüm firmalarına özel olarak hazırlanmaktadır. Özellikle son zamanlarda büyük ilgi görmeye başlayan kampanyalı parfüm satıcıları, özel indirimler için led tabela yaptırmaktadır. Ayrıca, parfüm sektörüyle ilgili tasarımlara sahip özel tabelalar da sipariş edilmektedir. Led tabelalarda hazırlanan indirimler, günlük değiştirilebilir. Resim, animasyon, saat, sıcaklık ve benzeri birçok artı özellikleri de ekleyebilirsiniz. Yoldan geçen insanlara, içeride satılan ürünleri ve yapılan indirimleri en iyi şekilde led tabela ile duyurabilirsiniz. Led tabelada binlerce ürünü tek tek tanıtabilirsiniz. Piyasada genelde indirim yapılan ürünler konusunda, led tabela kullanılmaktadır. Renkli led tabelalar ve iki renkli led tabelalar, oldukça popülerdir.

Modül ledlerle tabela çalışması yapan elemanlarımız, kutu harf tabela çalışmalarında, kutu içi ve kutu dışı led montajı yapmaktadır. Parfümeri tabelası çalışmalarında da, özellikle işlek caddelerde, yanıp sönen ve müşterinin dikkatini çeken tabela çalışmaları tercih edilmektedir. Yazıda tabela modelleri çalışmalarında, imla kurallarına özen gösterilmektedir. Ayrıca, renk seçenekleri de özel olarak tercih edilmektedir. Tabela çalışmalarında önemli olan kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik, şirketimizin çalışma prensibini oluşturmaktadır. Açık hava reklamcılığı olarak bilinen tabelacılıkta, tabela çeşitleri, sektöre göre değişiklik göstermektedir. Müşteri kitlesi ile yüzde yüz iletişim sağlayan tabela çeşitleri, müşterinin anlayacağı dilden hazırlanmalıdır. Tabela örnekleri hazırlarken, ışıklandırma, tabela boyutu, montajlama, kullanılacak slogan, şirket isminin belirgin olması, kullanılan renkler, iki renk uyumu ve imla kuralları önemlidir. Tabela fiyatları belirleme işlemlerinde, işçilik, tabela boyutu ve tabela çeşidi önemlidir.

Birçok tabelanın bulunduğu bir caddede, parfümeri tabelanızın fark edilmesi için, algıda seçicilik kuralı tercih edilmektedir. Hareketli, yanıp sönen veya ses çıkaran cisimler, hareketsiz cisimlere göre, daha önce algılanır. Parfümeri tabelası yaptırırken, animasyonlu tabelalar yaptırabilirsiniz. Işıklandırma işlemlerinde, renk seçeneklerinin yanı sıra, bu ışıklara özel animasyonlarda uygulanmaktadır. Bu şekilde, çok kalabalık bir caddede, kolay bir şekilde parfümeri dükkânınız farkedilir. Tabela yaptırmak, bir firma için büyük bir adımdır. Yıllarca bedava reklamınızı yapacak olan tabelalar, profesyonel bir şekilde hazırlanmalıdır. Farklı model ve çeşitleriyle her tarza uygun tabelalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir