Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Pideci Tabelası - Pideci Tabelası Örnekleri - Pideci Tabelası Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Pideci Tabelası

Pideci Tabelası

Pideci tabelası, seçimleri yaparken işletmenizin bulunduğu alan çok önemlidir. Eğer geceleri de iyi bir tanıtım yapılması tercih ediliyor ise ışıksız tabela kullanımları önerilmektedir. İşletmeler genel olarak ışıksız tabela modelleri tercih etmektedir. Farklı ölçeklerdeki firmaların kullanabildiği bu modellerde kasa derinliği bulunmuyor. İstenilen şekillerde tasarlanmaktadır. Gün ışığında rahatlıkla seçilebilen bu tasarımlar karanlıkta görülmese de dışarıdan aydınlatma kullanılarak ışıklı tabela tarzında tasarlanabiliyor. Hazırlanan bu tabelaların ömrü ise demir iskeletindeki sağlamlık ile orantılı olacaktır. Bu nedenle bu iskeletin boyanması tavsiye edilir. Çünkü su ile temas eden alüminyum demirlerde paslanma meydana gelir ve kullanım ömrü azalır.

Kurum ve montajlarının sağlam bir şekilde yapılan tabela çeşitleri bakım ve onarımlarına özen gösterildiği müddetçe uzun ömürlü olacaktır. Farklı kullanım alanlarındaki Pideci tabelası ihtiyaçlarınız için ise işletmenizin büyüklüğünü baz alarak boyut seçimi yapabilirsiniz. Hedef kitleniz için doğru bir iletişim oluşturabilecek renkler kullanılması, tasarımlar yapılması ile çalışmalarınızın çok daha başarılı olması mümkündür. Bazı mekânlarda ışıklı tabela kullanımları daha da ön plana çıkıyor. Bu tabela örneklerinde genel olarak floresan aydınlatma kullanılmaktadır. İçerisinde kullanılan ışıklar arasında led ve neon ürünlerde bulunuyor. Bu modellerin arka ve ön kısımları genel olarak ışığı yansıtabilen pleksi, folyo ya da vinil baskı malzemelerinden oluşmaktadır. Hazır alüminyum kasalardan üretilen bu modeller düz olarak monte edilebilir. Tabela seçimleri yaparken kullanmak istediğiniz konumu eksiksiz bir şekilde analiz etmeniz gereklidir.

Sonrasında ölçülerinin, renklerinin ve tasarımının belirlenmesi gereklidir. Kaliteli bir Pideci tabelası elde edebilmek için hava koşulları göz önünde bulundurarak ölçüler alınmalı ve malzeme seçimi yapılmalıdır. Tabelanın büyüklüğü ve tasarımına göre tabela fiyatları belirlenecektir. Işıklı tabela kullanımı her alanda avantajlıdır. Avantajları arasında göz alıcı tasarımları ile müşterilerinin dikkatlerini çekmesi yer alıyor. Markanızın bilinirliğini artırmada çok önemli katkıları bulunan ışıklı tabela kullanımlarında yapılan iyi bir tasarım olumlu etki sağlayacaktır. Farklı reklam türlerine oranla çok daha başarılı olan bu kullanımlar ekonomik anlamda da firmanızı yormayacak sonuç odaklı bir yatırım olarak değerlendirilebilen tanıtım çalışmalarıdır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir