Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Realty World Afişleri - Realty World Afişleri Örnekleri - Realty World Afiş

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

22 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 22, 2017
 0
realty world afişleri

Realty World Afişleri

Realty world afişleri hazırlama işlemlerinde, kalite, zamanında teslimat ve estetik görünüm, öncelikli konudur. Bu çalışmalar, dpi baskı özellikleri bakımından ve özel branda özellikleri bakımından, birinci sınıf özelliklere sahiptir. Su geçirmez özellikleriyle, dış mekânlara özel çalışmaları, kısa zamanda hazırlamaktayız. Rüzgârdan etkilenmemesi için, kuşgözü atılmaktadır. İstediğiniz Realty World afişi için, yazdığınız notları bize gönderin. Sizin için bilgisayar ortamından bir kaç çalışma hazırlayalım. Bu çalışmaları telefonunuza veya bilgisayarınıza gönderelim. Beğendiğiniz çalışmayı bize bildirdikten sonra, firmamız istediğiniz sayıda afiş basım işlemi gerçekleştirsin. Branda kalitesi ve özel dijital baskı kalitesi, standartların üzerindedir. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu brandalar, yağmur ve benzeri etkilerden etkilenmemektedir.

Dijital baskı özellikleriyle tercih edilen bu afiş çalışmalarında, istediğiniz yazı tipini seçebilirsiniz. Örnek çalışmalarımızı, değişik yazı tiplerini kullanarak oluşturmaktayız. Renk tercihi ve özel Realty word logosu gibi birçok ayrıntıyı, çalışmalarımızda bulabilirsiniz. Bir kâğıda ‘satılık’ veya ‘kiralık’ yazma dönemi sona erdi. Güneşin zararlı etkilerinden ve iklim değişikliğinin oluşturduğu kırılmalardan etkilenmeyen branda çalışmalarımız, uzun süre kullanım özelliklerine sahiptir. Realty world afişleri yaptıracağınız zaman, bizi aramanız yeterlidir. İstediğiniz yazıyı, telefon numarasını ve logoyu, kolaylıkla afişe yazdırabiliriz. Branda afiş hizmetlerimizde, müşterinin onayı olmadan, baskı işlemlerine geçmiyoruz.

Afiş hizmetlerimizde, toplu satışlar da yapılmaktadır. Tek tek yaptırmak maliyetli olabilir. Bu nedenle, özellikle gayrimenkul piyasasında, ‘satılık’ ve ‘kiralık’ işlemleri çok olduğu için, afiş işlemlerini toplu bir şekilde yaptırmanız, daha karlı olacaktır. Realty world afişleri tercihlerinde de, toplu siparişlerde özel indirimler uygulanmaktadır. İstediğiniz desenleri ve resimleri, kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Dpi değeri yüksek çalışmalarımızla, görsel açıdan mükemmel özelliklere sahip olan afişleri, kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yüksek binalara asılacak branda afişler için, okunaklı çalışmalar, çok önemlidir. Bu çalışmalarda, yazı tipi ve renkler çok iyi seçilmelidir. Özellikle telefon numarası, en iyi şekilde okunmalıdır. Afiş hazırlama işlemlerinde, bu kurala dikkat eden elemanlarımız, yüksek binalarda, rahatlıkla okunabilecek afişleri, kısa zamanda hazırlamaktadır. Yağmur, kar ve benzeri olumsuzluklara karşı dayanıklı olan bu afişler, dört mevsim kullanılabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir