Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Remax Afişleri - Remax Afişleri Örnekleri - Remax Afişleri Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

22 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 22, 2017
 0
remax afişleri

Remax Afişleri

Remax afişleri, gayrimenkul dünyasına özel olarak hazırlanmaktadır. Branda ve afiş kategorisinde, görsel özellikleriyle, son derece etkileyici olan bu afişler, mavinin en güzel tonlarıyla hazırlanmaktadır. Remax, ülkemizdeki sayılı firmalardan biridir. Bu firmalarda çalışan elemanlar, gayrimenkul başına belli bir yüzdeyle çalışırlar. Firmamız, her bir eleman için, özel Remax afişleri hazırlamaktadır. ‘Satılık’ ve ‘kiralık’ afişlerine, Remax logosu, yüzdeyle çalışan elemanın kimlik bilgileri ve telefon numarası uygulanmaktadır. Okunaklı ve etkili yazı tipiyle, istediğiniz mükemmel afiş çalışmalarını, kısa sürede hazırlıyoruz. Afiş çalışmalarında, dış mekâna özel, neme dayanıklı çalışmaları da, pratik bir şekilde hazırlıyoruz.

İnternet dünyası, hayatımıza büyük kolaylıklar getirmiştir. Bu kolaylıklardan faydalanan firmamız, remax afişleri konusunda da, istediğiniz mükemmel çalışmaları sunmaktadır. Yapmanız gereken, istediğiniz afişin özelliklerini bize yazmanızdır. Bu bilgiler ışığında, bir kaç çalışma hazırlarız ve onayınıza sunarız. Onayladığınız çalışmayı, kısa zamanda hazırlamak suretiyle, en kısa zamanda adresinize göndeririz. Büyük bir firma olmanın, belli şartları vardır. Bu şartlardan biri, afiş, branda ve tabela konusunda hassas olmaktır. Bu konuda en başarılı firmalarla çalışmaktır. Firmamız, hayal ettiğiniz çıkışları yakalamanız için, en iyi çalışmaları sunmaktadır. Bunun için, tabela, afiş ve branda afiş gibi konularda uzman kişileri, kadroya almaktadır. Takım ruhu ile hareket eden elemanlarımız, gerek grafik olsun ve gerekse baskı işlemleri olsun, her aşamada başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Remax gibi gayrimenkul sektöründe adını duyurmuş bir firmanın afiş işlemleri, profesyonelce hazırlanmalıdır. Afiş çalışmalarında, Remax’a özel renk ve logolar kullanılmaktadır. Bünyesinde binlerce elemanı bulunan bu kuruluş, her zaman özel afişlere ihtiyaç duymaktadır. Firmamız, büyük firmalara özel, etkileyici ve kaliteli afiş çalışmalarını, kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özel grafiger elemanlarımızın hazırladığı etkileyici remax afişleri için, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek çözünürlük özelliklerine sahip resim baskısı, renk ve yazı tipi seçiminde mükemmel tercih, başarılı afiş çalışmalarımızın nedenleri içerisinde yer almaktadır. İstediğiniz adette baskı işlemini gerçekleştiriyoruz. Adet sayısı arttıkça, fiyatta indirim söz konusudur. Her gayrimenkul için ayrı ayrı afiş bastırmak zahmetli olabilir. Bu nedenle, çok sayıda afiş bastırmak, daha uygun olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir