Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Suadiye Mahallesi Reklam Tabela Suadiye Mahallesi Reklamcı

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

11 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 11, 2017
 0

Suadiye Mahallesi Reklam Tabela

Suadiye Mahallesi Reklam Tabela işinde, dekoratif tasarım, renk uyumu, kullanılan fontların anlaşılırlığı, yazıların uzaktan rahat okunması ve ışıklandırmanın doğru yapılması, profesyonellik isteyen bir iştir. Amatör tabelacılara yaptırılan işlerde, istediğiniz özelliklere sahip tabelalara sahip olamazsınız. Bir tabelacıda olması gereken en önemli özelliklerden biri dil kurallarını bilmesidir. Türkçe dil bilgisi kurallarını iyi bilen ve bu kuralları en iyi şekilde tabela çalışmalarına uygulayan personellerimiz, sizi sektörde mahcup etmeyecek çalışmalar sunmaktadır. İş dünyanıza ve kullandığınız iş yerine en uygun tabela çeşitleri, firmamızda bulunmaktadır. İki renkli veya çok renkli çalışmalarda, ışıklı veya ledli çalışmalarda, profesyonel yöntemleri tercih ediyoruz.

Tabelacılıkta, yazıların yanlış yazılması, yanlış renklerin kullanılması ve yanlış ölçülerin alınması, en önemli sorunlardır. Özellikle sabit yazılı tabelalarda, yazım kuralları, anlaşılır kelime ve fontlar, birinci derecede önem taşımaktadır. Led tabela ürünlerinde ise, böyle bir sorun söz konusu değildir. Yanlış yazılan yazılar, bilgisayarda kolaylıkla düzeltilmektedir. USB’ye yüklediğiniz yazılar, yine USB aracılığı ile led tabelaya yüklenmektedir. ‘OK’ yazısı led tabelada çıktığı zaman, çalışmalarınız ekrana çıkmaktadır. Kayan yazı veya etkileyici animasyon konusunda, istediğiniz çalışmaları yapabiliriz. Led tabela ile tabela reklam konusunda, günü birlik reklamları yayınlayabilirsiniz. Sattığınız bütün ürünleri, Suadiye Mahallesi Reklam Tabela kategorisinde, led tabelaya yükleyebilirsiniz. Özel fontlarla, müşteri kitlenizin dikkatini çekebilirsiniz.

AVM ve fabrika gibi büyük işletmeler için en iyi tabela çeşidi, totem tabeladır. Totem tabelada, ayaklar ve gövde büyük, geniş ve sağlamdır. Alüminyum kaplama ile paslanmayan totem tabelalar, istediğinize göre ışıklandırılabilir. Yazıda tabela modelleri çalışmalarıyla, Suadiye Mahallesi Reklam Tabela sektöründe, totem tabelanız tam bir reklama dönüşebilir. Yüksekte olması ve geniş ebatlara sahip olması nedeniyle, çok uzaktan fark edilebilir. Modül ledlerle desteklenebilen totem tabelalar, dış etkenlerden etkilenmeyecek şekilde yapılmaktadır. Ledli tabela çalışmalarında, modül ledlerle sabit veya animasyonlu tabelalarda yapılabilir. Kutu harfli tabelalar da, diğer tabela örnekleri gibi, özenle hazırlanmaktadır. Kutu harfli çalışmalarda, ışıklandırma ile geceleri de firmanızın reklamını yapabilirsiniz. Işıklandırma, kutunun alt kısmına veya üst kısmına uygulanabilir. Işıklandırmada modül led ürünler kullanılmaktadır. Lensli modüllerle, isterseniz, ışık seviyesini artırabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir