Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Tattoo Tabelası - Tattoo Tabelası Örnekleri - Dövmeci Tabelası

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

25 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 25, 2017
 0
Tattoo Tabelası

Tattoo Tabelası

Tatto tabelası  kendine has şık ve estetik yapısıyla, tabela dünyasının en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Etkileyici bir dekor çalışması yaptıktan sonra en uygun tatto tabela çeşidini, dekorasyonunuza uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Profesyonel çalışma yöntemleriyle, kısa zamanda ekiplerimiz, hayallerinizdeki tatto tabela çeşidini hazırlamaktadır. Bu tabelalar, ışıklı veya ışıksız hazırlanmaktadır. Görsel olarak canlı ve mükemmel bir görünüşe sahiptir. Özel yalıtım özelikleriyle, su geçirmeyen tatto tabelalar, istediğiniz mükemmel özellikleri bir araya getirmektedir. Görsel olarak etkileyici olan bu tabela modelleri, en iyi açılara montajlanmalıdır. Her yerden rahatlıkla görünebilecek noktalarda olmalıdır. Büyüklük ve renk seçimi, dekor çalışmalarınızda kullandığınız renklerle uyumlu bir şekilde olmalıdır.

Bu tabelalar, iç tasarımı metaldir. Siyah akrilik ve antipasla, bu iç kısım boyanır. Boya olarak dış etkenlere dayanıklı oto boyası kullanılır. Ön yüzeyde 6 mm’lik kompozit kullanılmaktadır. Bu ebatlar değişiklik gösterebilir. Kullanılan kompozitler, CNC cihazında işlenmektedir. Oracal folyo ile ön yüzey sıvanmaktadır. Arka kısımda ise, çalışmanın şekline göre kapaklar hazırlanmaktadır. Işıklandırmada, su yalıtım özelliklerine sahip olan özel ledler kullanılmaktadır. Modül led olarak bilinen bu ledler, ışıklandırmada oldukça başarılı ürünlerdir. Tatto tabelası yapımında uzman olan ekiplerimiz, istediğiniz renklerde ışıklandırma yapabilmektedir. Daha canlı ışık versin diyorsanız, isterseniz mercekli model led ürünlerini de tercih edebilirsiniz.

Tabela yaptırmadan önce, yapmanız gereken en önemli işlem, bu konuda uzman olan ekipleri tercih etmektir. Firmamız, tabelacılığı meslek edinmiş kişileri tercih ederek, en iyi işçiliği sergilemektedir. Tatto tabelası veya diğer tabela çeşitlerinde, en iyi malzeme seçiminin yanı sıra, en iyi işçiliği tercih ederek, mükemmel çalışmalara imza atmaktadır. İş yeriniz için en iyi çalışmaları oluşturmak için, firma elemanlarımız, etkili ön çalışmalarla, hayallerinizdeki tabelaları oluşturmaktadır. Tabela yapılacak yerin fotoğrafını çeken elemanlarımız, Photo shop programında, tabelaları bu fotoğraflara eklemektedir. Sonuç olarak, tabelayı öncelikle sanal alemde hazırlıyoruz. Bir kaç çalışma içerisinden, müşterimiz birini beğendiği zaman, hemen o tabela örneğini hazırlamak için çalışmalara başlıyoruz. Çalışmalar bittikten sonra, ekiplerimiz, hızlı bir şekilde montaj işlemine geçmektedir.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir