Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Teknik Servis Tabelası - Teknik Servis Tabelası Örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

22 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 22, 2017
 0
Teknik Servis Tabelası

Teknik Servis Tabelası

Teknik servis tabelası tercihlerinde yapısal işlevlerin yanı sıra dikkat çekici görünümlerin olması da önemli oranda rol oynamaktadır. Bundan dolayı öncelikle algının yönetimi konusunda çok daha ön planda olan modellerin kullanılması önerilmektedir. Böylelikle çok kalabalık meydanlarda bulunan işletmenin dahi ilgi çekebilmesi söz konusu olurken maddi anlamda getirisi de yükselmektedir. Ahşap malzeme kullanımlı germe tabela örnekleri çok daha maliyetsiz olmasından dolayı tercih edilirken çok uzun yıllar bakımsız bir şekilde kullanılması da getiri olarak değerlendirilmektedir. Ancak etki oranı göz önüne aldığında LED özellikli kayan yazı tabelaları dış mekân açısından en iyiler arasında bulunmaktadır. Diğerlerine oranla çok daha iyi bir hizmet vermesinin yanında pratik bir kullanıma da sahip olan LED özellikle teknik servis tabelası çeşitlerinde anlık değişimler mümkün olmaktadır.

Sadece firma ismi değil, çok farklı bilgilerin verilmesi de imkân dahilindedir. Aynı zamanda çok uzak noktalardan dahi görülebilmesi de tabelanın işlevselliğine katkı sunmaktadır. Her ne kadar iç mekân kullanımına da uygun olsa da dış mekanlarda çok fazla tercih edilen çeşitli boyutlardaki tabelaların kullanım oranlarında ciddi artışlar görülmektedir. Cam yüzeyin korumalı olması da yağmur gibi durumlara karşı dayanıklı olmasını da beraberinde getirmektedir. Aynı şekilde gece saatlerinde de görülebilir olması da teknik servis tabelası tercihlerinde LED ışığın önemini ortaya koymaktadır. Sadece bir tabela değil, aynı zamanda işletmenin reklamının da yapılabilir olması da tercihte rol oynamaktadır. Tahmin edilenden çok daha düşük fiyatlara sahip olması da LED özellikli tabelaların ciddi manada artış yaşamasındaki en önemli etkiler arasında sayılabilmektedir.

Teknik Servis Tabelası

Her zaman için kullanılabilir olması da bakımlarla sağlanmaktadır. Bunun dışındaki küçük ya da büyük ölçekli tabelalarda ise parlaklık ya da solvent bazlı kullanımlar değerlendirilmektedir. Bilhassa vinil germe tabela kullanımlarında solvent bazlı kullanımlar çokça görülürken teknik servis tabelası özelinde bazı örnekler yok değildir. İşletmenin tabela seçimlerinde birçok önemli husus baz alınırken tercih yapılırken iç mekânda olması düşünülen tabelaların en uygunu ise strafor özellikli standart modellerdir. Kullanımı basit ve montajı kolay olması da duvara montaj konusunda ilk tercih olmasının sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir