Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Tesisatçı Tabelası - Tesisatçı Tabelası Örnekleri - Tesisatçı Tabelaları

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Tesisatçı Tabelası

Tesisatçı Tabelası

Tesisatçı tabelası işlemleri, diğer tabela işlemleri gibi, ölçümle başlar. Şirketiniz için, en uygun tabelayı yaptırmak için, öncelikle bu konuda tecrübeli personelleri tercih etmelisiniz. Tecrübesiyle tanınan ve istediğiniz bütün tabela çeşitlerinin montajını gerçekleştiren firmamız, ışıklı veya ışıksız tabela çalışmalarını, isteğinize göre yapmaktadır. Bu sektörde, kutu harf tabelalar, alüminyum kompozit tabelalar, alüminyum kutu harf tabelalar, dijital baskı tabelalar, cam yazıları, led tabela çalışmaları ve dekoratif tabelalar tercih edilmektedir. Modül led tabelalarla, göz kamaştırıcı tabela çalışmalarına imza atan firmamız, bulunduğunuz bölgede, açık hava reklam işlemlerinizi, başarıyla gerçekleştirmektedir. Özellikle mercekli led çalışmalarıyla, göz kamaştırıcı tabela çalışmalarına imza atan tabela ustalarımız, kısa zamanda montaj işlemini bitirmektedir.

İmla kuralları, tabelalarda çok önemlidir. Ciddi imla hatası yapan tabelacılar, imajınızı zedeler. Müşteri kitleniz için en uygun slogan ve isim tercihlerini gerçekleştiren firmamız, renk tercihini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. İstediğiniz tesisatçı tabelası çeşitlerini, uygun tabela fiyatları özellikleriyle hazırlayan firmamız, özel dekor çalışmalarınıza uyumlu tabelalar hazırlamaktadır. Mesela, dekor çalışmanız mavi renk üzerineyse, dekorunuzun görünüşüne uygun mavi ağırlıklı tabela çalışmaları yapıyoruz. Bu şekilde, görsel olarak, tabela uyumlu hale gelmektedir. Dijital baskı hizmetiyle, istediğiniz tesisatçı resimleri, kolayca hazırlamaktayız. Dış mekanlara özel olarak hazırlanan tabela çalışmalarında, suya dayanıklılık ve güneş ışınlarına dayanıklılık önemli bir konudur.

Tabelacılıkta tecrübesi olmayan kişilere, tabela yaptırdığınız zaman, uzun vadede zarar edebilirsiniz. Firmamız, uzun yıllar rengi solmayacak tesisatçı tabelası çalışmaları sunmaktadır. Konusunda başarılı çözümlere imza atan firmamız, tesisatçı tabelası çalışmalarında, güncel çözümler sunmaktadır. Özellikle led tabela çalışmalarında, birbirinden harika animasyonları hazırlayabilen ustalarımız, istediğiniz yazıları led tabelalara yükleyebilmektedir. Power led programında hazırlanan metinler, yana kayan veya yukarıdan inen efektlerle hazırlanmaktadır. İstediğiniz kadar yazıyı, rahatlıkla led tabelaya yükleyebilirsiniz. Yeni gelen ürünlerin ilanı ve indirimdeki ürünlerin ilanı gibi işlemlerde, led tabelalar çok kullanışlıdır. Led programında yapılan çalışmalar, USB’ye yüklenmektedir. USB, led tabelaya takılır ve bir kaç saniye beklenir. OK yazısı çıkınca, artık led tabela göreve hazırdır. Tabela boyutu göz önüne alınarak hazırlanan animasyonlu kayan yazılar, gece-gündüz firmanızın reklamını yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir