Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Turkcell Tabelası - Turkcell Tabelası Örnekleri - Turkcell Tabelası Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Turkcell Tabelası

Turkcell Tabelası

Turkcell tabelası, iletişim dünyasında kullanılan simge ve resimlerle hazırlanmaktadır. İki sarı anten simgesiyle tanınan Turkcell tabelası çalışmaları, kendine has sarı lacivert renklerle oluşturulmaktadır. İletişim dünyasına özel tabela çalışmalarında, operatörün özel renkleri, öncelikle tercih edilir. Müşteri ile iletişimde, bilinen renkler ve sloganlar kullanılır. Turkcell operatörüyle işi olan bir müşteri, sarı lacivert renklerle hazırlanmış tabelalara öncelik verir. Daha sonra bu tabelada Turkcell yazısı arar. Ulusal medyada Turkcell firmasının kullandığı renkler ve sloganlar, Turkcell bayisi olanlarda kullanılması gerekiyor. Bayilik anlaşmasına göre istenilen tabelaları kısa zamanda yapan firmamız, istediğiniz tabela çalışmalarını kısa zamanda yapmaktadır. Tabela yaptırmak için, bu işin uzmanlarını tercih etmek gerekir. Bu işten anlamayanlara tabela yaptırmak, uzun vadede zarar etmenize neden olacaktır.

Şirketimiz, cam yazıları, araç kaplama, vinil germe, branda afiş, ışıklı ışıksız tabela, totem-pion tabela, ledli tabela ve inşaat tabelası gibi birçok kategoride, etkili tabela hizmeti vermektedir. Tabela çeşitleri konusunda uzman olan ekibimiz, tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Elemanlarımız istediğiniz bütün tabela örneklerini, istediğiniz gibi hazırlayabilir. Turkcell tabelası çalışmaları dahil olmak üzere, bütün tabelalarda, yazıda tabela modelleri çalışmalarını, başarılı bir şekilde uygulamaktadırlar. Tabela fiyatları belirleme işlemlerinde, işçilik ve malzeme baz alınmaktadır. Başarılı ve etkili bir tabela çalışması için, işin uzmanlarını tercih etmek gerekir. İletişim sektöründe en çok tercih edilen tabela çeşitlerinden biri de led tabeladır. Bu sektörde sık sık kampanya yapıldığı için, led tabelalar çok kullanışlı olmaktadır. Renkli veya 2 renkli özellikleriyle üretilen led tabelalarda, günlük kampanya yazısı yayınlayabilirsiniz.

İşinde uzman olan firmamız, güneş ışınlarının zararlarından ve yağmur gibi dış etkenlerin olumsuzluklarından korunabilecek tabelalar üretmektedir. İstediğiniz sloganları yazabilen elemanlarımız, dijital baskı farkıyla, istediğiniz resimleri tabelalara işlemektedir. Turkcell tabelası işlerinde, aradığınız bütün özellikleri bir araya getiren firmamız, istediğiniz gibi ışıklandırma yapmaktadır. Turkcell bayilerine özel olarak hazırlanan ve bayilik anlaşmalarında bulunan maddelere uygun şekilde tabela hazırlanabilir. Cama yazı yazdırmak isterseniz, elemanlarımız bu konuda da, en iyi çalışmaları rahatlıkla hazırlayabilir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir