Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Tütüncü Tabelası - Tütüncü Tabelası Örneklerini - Tütüncü Tabelaları

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

22 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 22, 2017
 0
Tütüncü Tabelası

Tütüncü Tabelası

Tütüncü tabelası işlemlerinde ilk aşama, ölçü alma işlemleridir. Tabelanın uygulanacağı yerde yapılacak doğru ölçü alma işlemleri, ilk önemli adımdır. Montaj işlemi için doğru açıların seçilmesi, herkesin görebileceği noktaların seçilmesi de önemlidir. Etkileyici bir tabela çalışmasının, uygunsuz bir yere montajlanması, o çalışmanın etkileyiciliğini ortadan kaldıracaktır. Bunun için, ilk aşamada, en doğru kararları vermek gerekir. Bu konuda personelimiz, sizin için en iyi tercihi yapabilir. Dijital baskı, led tabela, kutu harf tebela, oyma tabela, kompozit tabela ve krom kutu tabela gibi çeşitler içerisinden, istediğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. İş yerinizin görsel açıdan etkileyici dekor çalışmasına uygun tabelalarla, en iyi reklam çalışmasını meydana getirebiliriz.

Yazı şekilleri, ışıklandırmada renk seçenekleri, ışıklandırmanın en uygun şekilde yapılması,  firma logosu ve iletişim bilgilerinin en iyi şekilde hazırlanması, ilk aşamanın önemli konularıdır. Okunaklı olmayan el yazıları ve benzeri yazı şekilleri, tabela çalışmalarında yapılan hatalardandır. Sektörünüzle uyumsuz resimler ve şekiller de, tabela çalışmalarında yapılan hatalar içerisindedir. Özellikle amatör resim çalışmaları, başarılı bir tütüncü tabelası çalışmasına gölge düşürecektir. Bu konularda başarılı olmak istiyorsanız, öncelikle tecrübeli tabela firmalarıyla çalışmalısınız. Firmamız, istediğiniz mükemmel çalışmaları, kısa zamanda hazırlayabilir. Bu işin ‘püf’ noktasını çok iyi biliyoruz ve size en uygun çalışmaları sunabiliriz.

Dış cephe uygulaması olan tabelalarda, neme ve kötü hava şartların karşı dayanıklılık çok önemlidir. Yıllarca kullanılan dayanıklı tabela çalışmaları, her firmanın istediği çalışmalardır. Şirketimiz, tütüncü tabelası dâhil, birçok tabela çalışmasını, profesyonel çalışmalarla hazırlamaktadır. Modül ledlerle veya mercekli modül ledlerle, tabela çalışmalarında, istediğiniz gibi ışıklandırma yapabiliriz. Led tabelalarla, istediğiniz kadar animasyonlu reklam yazıları hazırlayabiliriz. Ayrıca, modül led tabelalarda, görsel animasyon çalışmalarını hazırlamak mümkün.   Hayallerinizdeki tabela çalışmaları için, yapmanız gereken şey, bize fikir sunmanızdır. İstediğiniz özelliklere sahip çalışmalar için, kısa zamanda onlarca seçenek hazırlayabiliriz. Bilgisayar ortamında hazırladığımız bu seçeneklerden istediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz çalışmaları, en kısa zamanda hazırlıyoruz. Hazırlama işleminden sonra, ekiplerimiz, aynı gün içerisinde, tabela çalışmasının montaj işlemini gerçekleştirmektedir. Bu konuda personelimiz, sizin için en iyi tercihi yapabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir