Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Vodafone Tabelası - Vodafone Tabelası Örnekleri - Vodafone Tabelaları

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

23 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 23, 2017
 0
Vodafone Tabelası

Vodafone Tabelası

Vodafone tabelası günlük hayatta sıkça karşılaştığımız şık tasarımıyla dikkatimizi çeken onlarca tabela modelleri arasından birisidir. Işıklı tasarımı ile birçok kişinin zihninde tabelanın rengi ve şekli yer etmiştir. İşte bu örnekte olduğu gibi akıllarda kalabilecek, firmanızın müşteri potansiyelini arttıracak dikkat çekici tabela örnekleri ile siz de rakip firmalardan her zaman bir adım önde olabilirsiniz. Tabela en iyi reklam aracı olup küçük esnaflardan, büyük holdinglere kadar birçok kurumun tanıtımı amaçlı üretilmektedir.

Tabela ofis, avukatlık bürosu, benzin istasyonu, giyim mağazaları, AVM, oto kiralama, bakkal, market veya daha büyük iş yerleri için tasarlanabilmektedir. Alüminyum, metal, ahşap, polikarbon, profil, pleksiglas malzemeler tabela yapımında kullanılan malzeme çeşitleridir. Tabelanın çeşidine uygun malzemeler lazer kesim ile şekillendirilerek ışıklandırma gibi özelliklerin eklenmesi ile tasarlanan model üretilmiş olur. Vodafone tabelası iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Burada dikkat edilecek husus dış mekanlarda kullanılacak tabelaların kaliteli malzemelerden üretilmesidir. Yağmur ve rüzgarlara karşı dayanıklı olması açısından bu önemlidir. Kutu harf tabelalar kendi içinde de çeşitleri ile birçok alanda kullanılır. Paslanmaz krom, pleksi, dakota ve alüminyum gibi malzemeler ile neon veya LED ışıklandırma uygulanan kutu harf tabelalar yaygın kullanılan tabela modelleridir. Dış etkenlere dayanıklı, parlak yüzeyi ve şık tasarımı ile krom kutu harfler el işçiliği yapılmakta buda kalite olarak müşterilere yansımaktadır. Polikarbon malzemeden yapılan polikarbon tabelalar LED veya floresan ile ışıklandırarak ışıklı veya ışıksız olarak yapılmaktadır. Polikarbon tabelalar hastane, fabrika, ofis, eczane, kuaför tabelaları olarak sıkça kullanılmaktadır. Eğlence mekanlarında sıkça karşımıza çıkan neon tabelalar, cam çubukların ısıtılarak şekil verilmesi ve renk tozları ile renklendirilmesi ile ortaya çıkar. Görsel yönden oldukça güzel olan bu tabelalar el işçiliği ile üretilir ve maliyeti diğer tabela fiyatları ile kıyaslandığında biraz yüksek olabilmektedir.

İçinde sinema afişleri veya bir ürüne ait reklam görmeye alıştığımız cadde ve sokaklarda bulunan ayaklı tabelalar raket tabela olarak adlandırılmaktadır. Işıklandırma veya hareketli olarak tasarlanmaktadır. Bu tabelalar reklamı en iyi şekilde yansıtmak için kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir