Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Zühtüpaşa Mahallesi Reklam Tabela - Zühtüpaşa Mahallesi Reklamcı

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

11 Ekim 2017

Yorumlar

0
 Ekim 11, 2017
 0

Zühtüpaşa Mahallesi Reklam Tabela

Zühtüpaşa Mahallesi Reklam Tabela yaptırmak istediğiniz zaman bize ‘alo’ demeniz yeterlidir. 365 gün hizmet anlayışıyla, özverili çalışan elemanlarımız, çağrınıza hemen dönüş yapacaktır. Fabrika, AVM, restoran, kafe, sanayi dükkânları ve diğer sektörlerin dükkânları, çalışma kategorimize girmektedir. Firmaların sektördeki özellikleri, dış yapısı ve dekorasyon özellikleri, tabela ihtiyacının belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Tabela hizmetlerinde, kaliteli malzeme ve tecrübeli işçilik konularını baz alan firmamız, zamanında iş teslimi yaparak, işlerinizin aksamasını önlemektedir. Tabela fiyatları konusunda istediğiniz rakamları, bizde bulabilirsiniz. Tabela örneklerinin fiyatlandırılmasında, ölçü, çeşidi ve tabela için harcanan işçilik, belirleyici rol oynamaktadır. Yazıda tabela modellerini, ledli, kutulu, totem, branda ve diğer tabela çeşitlerini, personelimiz kısa zamanda hazırlamaktadır.

Dükkânların veya büyük AVM binalarının tabela işlemlerinde, en önemli iş ölçü almadır. Tabelanın yapılacağı yerde, müşterimizle beraber, en uygun tabela konusunda görüş alışverişinde bulunuruz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda alınan ölçüler sonunda, tabelanın yapılacağı yerin resimleri çekilir. Bu resimler üzerinde, bilgisayarda, bir kaç çalışma yapılır. Bu çalışmalar, müşteriye sunulur ve tabelanın imalatı başlar. Vinç gerektiği zaman, tabelalar, vinç yardımı ile monte edilmektedir. Zühtüpaşa Mahallesi Reklam Tabela işlerinde, led tabela işlerinde de yine ilk ve önemli adım ölçü alma işlemleridir. Kutu harf, totem ve branda gibi tabela çeşitlerine nazaran, led tabelanın tabela reklam özelliği çok daha fazladır. Her gün slogan ve reklam yazılarını değiştirebilirsiniz. Power led programı yardımıyla, çok uzun yazıları bile rahatlıkla led tabelaya yansıtabilirsiniz. Led tabela, hem reklam hem tabela özelliği taşımaktadır. İki renk led tabela ürünlerinin yanı sıra çok renkli led tabela ürünleri de bulunmaktadır.

Lensli modül led ürünleriyle oluşturduğumuz tabela çeşitleri, göz alıcı ve etkileyici görüntüsüyle, çok dikkat çekici çalışmaların oluşturulmasında oldukça etkilidir. Led tabelalarımız neme karşı dayanıklı ve su geçirmezdir. Dış cepheye özel olarak üretilmektedir. Zühtüpaşa Mahallesi Reklam Tabela hizmetlerinde, hayallerinizdeki tabela çalışmalarını üretmek zor değildir. Vinç yardımıyla büyük tabela işlerinden, küçük brandalara ilan reklam tabelalarına kadar, yüzlerce çeşit çalışmayı, kısa zamanda hazırlamaktayız. Güneşten, yağmurdan ve şiddetli soğuklardan etkilenmeyen tabela ürünlerimiz, uzun ömürlüdür ve kullanışlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir