Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
CHP Araç Giydirme - CHP Araç Giydirme Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

11 Kasım 2017

Yorumlar

0
 Kasım 11, 2017
 0
CHP Araç Giydirme

CHP Araç Giydirme

CHP araç giydirme seçim zamanlarında partilerin kendilerini ifade etme yöntemidir. Bu yöntem ile daha çok kişiye hitap edebilme olanağı olur. Bir nevi seçim aracına yüklenen reklam özelliği daha çok dikkat çekici ve akılda kalıcıdır. CHP araçlarını incelediğinizde seçim zamanı araç kaplamalarının partiye uygun yapıldığını görebilirsiniz. Seçim propaganda şartları ne ise ona uygun bir kaplama tercih ederler. Sade ve dikkat çeken renkleri kullanan parti hafızalarda daha çabuk yer edebilir. Seçim araçlarını kaplama işini üstlenen firmaların bu konuda son derece dikkatli olmaları gerekir. Aksi takdirde sil baştan kaplama yapılmaya ihtiyaçları ortaya çıkabilir.

Reklamların en iyi halka yansıtıldığı yöntemler arasında araç kaplama yer alır. Halka doğru ve net bilgiyi seçim zamanı kaplanan araçlar yapmaktadır. Halka verilen sinyallerin doğru olması tercih edilme konusunda etkilidir. CHP araç giydirme işlemi usta ellerin değmesi ile mükemmel bir reklam aracına dönüşebilir. Genellikle firmaların bu yöntemi tercih etmesi aynı anda yüzlerce kişiye hitap etmesinden kaynaklıdır. Giydirme işlemleri sırasında kullanılan malzemelerin sağlamlığı da son derece önemlidir. Kısa süreli bir kullanım olmayacağı için seçim sonrasında da parti araçlarında bu kaplamanın kalması gerekir. Bu nedenle cast folyo ile yapılan giydirme işlemi maksimum 3 yıl kadar araç üzerinde kalabilir.

Kaplama yapılacak aracın bir hafta boyunca kesinlikle yıkanmaması gerekir. Aksi takdirde kaplama sırasında hava kabarcıkları oluşur. Bu da sağlıklı bir kaplama hizmetinin olmamasına neden olur. CHP araç giydirme işlemleri de bu gibi ayrıntılara dikkat edilen profesyonel firmalar tarafından yapılmaktadır. Kaplamanın formatı hemen hemen aynıdır. Partinin genel başkanının resmi, parti amblemi ve sloganı şeklindedir. Partilerin bu reklam yöntemini seçmesi sesli propaganda yaparken görsel açıdan da reklam yapma imkânının olmasından dolayıdır. İşinde uzman firmaların tasarımlarının mükemmel olması da başarı oranını etkileyen faktörlerdendir. Partiye ait giydirme işlemlerini yaparken büyük titizlik gösteren reklam firmaları uzun ömürlü kullanım imkânını da beraberinde sunabilir. Parti ya da firma fark etmeksizin kaplama yöntemi reklam seçenekleri arasında en ekonomik ve en mantıklı olanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir