Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
DSP Araç Giydirme - DSP Araç Giydirme Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

11 Kasım 2017

Yorumlar

0
 Kasım 11, 2017
 0
Dsp araç giydirme

DSP Araç Giydirme

Dsp araç giydirme özellikle seçim zamanları daha çok tercih edilir. Seçim zamanı daha fazla halk ile iletişim halinde olmak seçim propagandalarının başarılı geçmesi açısından etkilidir. Genellikle parti araçların tamamına giydirme işlemi yapılır. Bu sayede ekonomik olarak uzun yıllarca reklam yapılabilir. Parti araçlarında herhangi bir ayrım olmadan tüm araçlara uygulanabiliyor olması da tercih edilme hususunda önemli bir etkendir. Reklam giydirilecek araçların markası ve reklam yapılacak sloganın seçilmesi parti öncüleri ile beraber karar verilerek yapılması mantıklıdır. Dijital ortamda çizilen sloganınızın üzerinde oynamalar yapabilirken basımı yapılmış sloganda kesinlikle bir oynama yapamazsınız. Geri dönüşü olmayan bir hatayı da düzeltmek maliyetli olacağından firma ya da partinin onayı olmadan basım yapılması doğru olmaz.

Reklam şirketlerinin çok yönlü hizmet verenlerinde bulunan bu hizmet oldukça kolaydır. Öncelikle uygulanacak aracın bir hafta boyunca yıkanmamış olması gerekir. Eğer yıkanmazsa yapıştırma işlemi daha başarılı olur. Dsp araç giydirme ile araçlar her türlü deformasyona karşı korunabilir. Bunun dışında giydirme yapılmış araçları temizliği de bir o kadar kolaydır. Temizlik sırasında bir bez ve su yardımıyla reklamınızın deformasyonunu engelleyebilirsiniz. Ne kadar bakımına önem verirseniz reklamınızı da o kadar daha uzun süre kullanabilirsiniz. Parti araçların hemen hemen tamamında bu hizmeti görmeniz mümkündür. Kullanışlı ve daha çok kişiye hitap etmesi bu reklamın tercih edilme oranını arttırmaktadır.

Araç giydirme hizmetinden yararlanmak için öncelikle sıkı bir araştırma yapmanızda fayda vardır. İşinde uzman kişileri tercih ederseniz daha mükemmel bir iş ortaya çıkabilir. Dsp araç giydirme işlemi sırasında hava kabarcığının olmaması en çok dikkat edilen hususlardan biridir. Hava kabarcığının olmaması için genellikle keçe kullanmak mantıklıdır. Yapıştırırken hava kabarcığının oluşmaması reklamın görsel açıdan güzel durmasına yardımcı olur. Hava kabarcığı olan reklamların yapışkanı daha çabuk sökülür ve deforme olur. Hava kabarcığının olması durumunda buna pratik bir şekilde müdahale edebileceğine dair sizi ikna eden firmalar ile irtibata geçin. Firmaların her şeyi mükemmel yapacaklarına dair verdiği demeçlere inanmayıp doğru firmayı tercih etmeye özen gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir