Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Kartvizit - Kartvizit Örnekleri - Kartvizit Modelleri - Kartvizit Çeşitleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

24 Kasım 2017

Yorumlar

0
 Kasım 24, 2017
 0
Kartvizit

Kartvizit

Kartvizit bir kişinin kimliğinden sonra en önemli aksesuarıdır. Eğer iş dünyası içinde bir bireyseniz isminiz, telefonunuz ve titrinizin belirtildiği bir kartvizit sahibi olmanız zorunludur. İş icabı tanıştığınız birine numaranızı vermek son derece küçültücü bir davranış olarak algılanmaktadır iş dünyası içerisinde. İş dünyası içinde profesyonel görünmek, prezentabl görüntü oldukça önemlidir. Bir kartvizit sahibi olarak iş yaptığınız kişiler için akılda kalmak oldukça kolay olacaktır. Aynı zamanda prezentabl görüntü ne kadar önemli ise bir kartvizit sahibi olmak da aynı derecede önemlidir. Çünkü işinize ne kadar saygı duyduğunuz, ne kadar profesyonel görünmek istediğinizi bu sayede gerçekleştirebilirsiniz.

Son dönemlerde ortaya çıkan prezentabl görüntü işi aslında her alanda geçerlidir. Bir dükkâna girmeden önce ilk olarak dış cepheye ve tabelasına bakarsınız. Çünkü işlerine ne kadar önem verdiklerini, ne kadar profesyonel görünmek için çaba sarf ettiklerini, akılda kalmak için yaptıkları çalışmaları öncelikle dış cepheden anlarsınız. İnsan dünyasında da durum böyledir. Bir kişi ile iş dünyası içinde görüşme yapmaya gittiğinizde karşınızdakinin görüntüsüne göre bir ruh haline bürünürsünüz.

Kartvizit

Takım elbise giymiş bir beyaz yakalı ya da patron ile görüşürken konuşmanıza daha dikkat eder ve daha net kelimelerle resmi olarak konuşursunuz. Ancak bir küçük esnaf ziyaret ettiğinizde gündelik kıyafetlerle sizi karşılayan küçük esnafa karşı daha samimi bir ortamda gündelik hayatta gibi konuşursunuz. Tüm bunlar iş dünyası içinde bilinen şeylerdir. Ancak nereye giderseniz gidin sizin için akılda kalmak ön planda olduğundan bir kartvizit vermeniz gerekmektedir. Bu sayede profesyonel görünmek için ilk adımı atmış olacaksınız. Gittiğiniz kişi ister büyük patron, ister küçük esnaf olsun her daim akılda kalmak için kullanmanız gereken yöntem budur.

Aynı zamanda kişisel işleriniz için de kullanılabilmektedir. Yeni tanıştığınız bir kişiye verirseniz sizin için akılda kalmak oldukça kolay olacaktır. Çünkü kartvizit sahibi bir insan toplum algısı olarak işinde gücünde, çalışkan, sorumluluk sahibi birisi olarak görünecektir. Bunu sağlamak da sadece küçük bir kart ile mümkün olacaktır. Tüm bunlar iş dünyası içinde bilinen şeylerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir