Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Minibüs Giydirme - Minibüs Giydirme Modelleri - Minibüs Kaplama

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

11 Kasım 2017

Yorumlar

0
 Kasım 11, 2017
 0
Minibüs Giydirme

Minibüs Giydirme

Minibüs giydirme işlemi son zamanlarda pek çok işletmenin veya kurumun, ayrıca siyasi partilerin en çok tercih ettiği işlemlerden birisidir. Önceleri bir yüzey üzerine yapışkan folyo ile yapılan çalışmalar, teknolojinin gelişmesiyle beraber tüm yüzeyi kaplayacak şekle bürünmüştür. Böylelikle verilmek istenen mesaj rahatlıkla yüzeye baştan aşağı giydirilmektedir. Bu da reklam ve organizasyon işlerinde oldukça etkili bir tanıtım yöntemidir. Maliyet açısından da reklama ödenecek rakamların yanında, oldukça uygun bir fiyata gelmektedir. Ayrıca erişebilir olduğunuz kitle sayısı da artmaktadır. Giydirme işlemi profesyonel grafik tasarım, kaliteli baskı ve üretim, kaliteli baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi ve sorunsuz söküm başlıkları altında gruplandırılabilir.

Bahsi geçen maddeleri kısaca geçelim. Minibüs giydirme işlerinde de tüm giydirme işlemlerinde olduğu gibi kaliteli bir altyapı ve grafiker ekibi gerektirmektedir. Müşteri aklındakini belirttikten sonra, yapım ekibi de olası zemini nasıl aktif kullanabiliriz, ne şekilde baskı daha etkili bir sonuç ortaya koyar, bunların hesaplamalarını yaparak o şekilde çalışmalarını sunar. Bunun için eğitimli ve sisteMinibüs giydirme me hakim, vizyonu geniş kaliteli personel bulundurmak birinci şarttır. Diğer bir madde olan kaliteli baskı ve üretim aşaması, yapılan ve onaylanmış çalışmanın en verimli ve en uygun maliyetle mümkünse aynı ortamda basılabilmesidir. Bunun için de özel ve maliyetli yazıcıların bulunması gerekmektedir. Aynı bünyede hem tasarım, hem baskı, hem de uygulama işlemlerinin yapılabiliyor olması o işletme için artı puandır. Önemli maddelerden bir diğeri de kullanılan malzemelerin kalitesidir. Bu noktada sektörde kalıcı olmak, araçların yüzeylerinde hazar bırakmamak adına sektörün önerdiği dünyaca ünlü, kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Unutulmamalıdır ki kalite, başarıyı pekiştirir. Baskı işlemleri sonrasında tecrübeli montaj ekiplerince malzemeye ve araca zarar vermeden, sabır ve titizlikle uygulama araca uygulanır.  Son madde olan sorunsuz söküm işlemi de bu uygulamaların en büyük handikaplarındandır. Yıllardır uygulanan giydirme işlemleri sonrası araçların yüzeyleri genelde zarar görmekteydi. Ancak gelişen teknoloji ve kullanılan malzemelerin kalitesi bu sorunu neredeyse ortadan kaldırmıştır.

Minibüs Giydirme

Minibüs giydirme işlemlerinde baskı, montaj işlemlerinin de ötesinde bir önemli husus daha vardır. Ki bu tüm giydirme operasyonlarının temel maddesidir. Aracın uygulama yapılacak her yerinin güzelce temizlenmesi ve tamamen kurutulmasıdır. Bu işlem giydirme işleminden 5 ila 8 saat önce yapılmış olmalıdır. Özellikle bütün giydirme işlemlerinde, yıkama yaptırılan yerde tavanın da güzel bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Tozlu, kirli bir yüzey malzemenin yüzeye tutunmasında veya görsel potluk anlamında sorun yaşatabilecektir. Aynı zamanda yüzeydeki nemli bölgeler de kaplamanın yüzeye yapışmasını engelleyecek ve kısa sürede yapışkan alanın tozlanmasına sebep olacak ve giydirmenin ömrü istenilenden çok kısa olacağından ikinci bir işlem yapılmaya mecbur kalınacaktır. Tüm bu detaylara dikkat edildiğinde giydirme işlemi layığıyla yerine getirilebilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir