Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Otobüs Giydirme Modelleri - Otobüs Kaplama Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

11 Kasım 2017

Yorumlar

0
 Kasım 11, 2017
 0
Otobüs Giydirme

Otobüs giydirme

Otobüs giydirme işi reklam alanında çok kullanılan bir iletişim aracı haline gelmiştir. Günümüzde bazı şirketler yolculuk otobüslerine reklam vermek istediklerinde otobüs firmaları ile anlaşma yaparlar. Bu anlaşmanın sonunda otobüs firmaları otobüsleri üzerinde süreli reklam giydirme için reklam şirketlerinden belli miktarda paralar alırlar. Otobüslerin üzerine reklam giydirme işlemi için seçmiş oldukları şirketler büyük önem taşır. Çünkü baskı işlemi ne kadar kaliteli ve çözünürlüğü ne kadar iyi olursa getirisi de o derece de büyük olur. Seçmiş olduğunuz giydirme şirketinin mutlaka uzman kadroyla çalışmasına ve baskı tekniklerini kullandıkları teknolojik aletlerinin yüksek çözünürlükte olmasına önem göstermelisiniz. Otobüs üzerine reklam kısmı ya da tüm alana komple olarak yapılmaktadır.

Otobüs her yerde her zaman karşılaştığınız ve diğer araçlardan daha çok gördüğünüz ulaşım aracı olduğu için otobüs giydirme işlemi ile otobüs üzerine verilen reklamlar her zaman daha çok kazandırır. Çünkü otobüsler her daim trafiktedir ve sizlerin de yürüyen reklam aracınız halinde büyük bir kitleye reklamınızı taşır. Tüm büyük araçlarda olduğu gibi otobüs üzerine yapılan reklamlarda, reklam şirketleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Otobüs giydirme fiyatları ise giydirilecek otobüsün boyutuna, komple ya da kısmı olarak giydirilmesi ve otobüsün boyutuna göre farklılıklar göstermektedir. Seçtiğiniz otobüs giydirme şirketinin mutlaka güçlü, yaratıcı, geniş atölyelere sahip olmasına dikkate almalısınız. Tecrübeli bir kadro ile istediğiniz sonuca hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Diğer tüm araç giydirme işlemslerinde olduğu gibi otobüs giydirme işleminden sonra da dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Otobüsü teslim aldıktan sonra kaplanın malzemenin tamamen kuruması, malzemenin yüzeye tamamen yapışması için 1 hafta boyunca aracınızı yıkatmamanız ya da temizlik ürünleri ile yüzeyi silmemeniz önerilmektedir. Aşındırıcı özelliği olan temizlik malzemeleri, güçlü çözücüler, solvent ve alkol içeren temizlik ürünlerini aracınızdan uzak tutmanız gereken temizlik ürünlerinin başında gelir. Basınçlı su ile yıkama yapacaksınız dik katli bir şekilde ve baskı pompası 90 derecelik bir açı ile tutularak su püskürtmelidir. Asla kaplama kenarlarına doğrudan su püskürtmemek gerekir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir