Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Saadet Partisi Araç Giydirme - Saadet Partisi Araç Kaplama

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

13 Kasım 2017

Yorumlar

0
 Kasım 13, 2017
 0
Saadet Partisi Araç Giydirme

Saadet Partisi Araç Giydirme

Saadet Partisi araç giydirme hizmeti ile reklamları uzun yıllar milyonlarca kişi ile buluşmaktadır. Seçim araçlarının propaganda yaparken tercih ettiği kaplatılmış araçlar halk ile iletişim konusunda başarıyı arttırmaktadır. Sokaklarda duymaya ve görmeye alışkın olduğumuz parti araçları partinin duygularını en iyi şekilde halka yansıtan araçlardır. Bu işi kendine meslek edinmiş reklam firmaları araç giydirme hizmetinin daha ekonomik ve avantajlı olduğunu her defasında savunurlar. Öncelikle araç kaplama hizmetinde kaplanan araç maksimum 3 yıla kadar bu hizmetten yararlanabilir. Sonrasında zamanla deformasyonlar ortaya çıkar. En iyi kaplama malzemesi dahi kullanılsa hava koşulları cast folyonun bozulmasına neden olur.

Kaplama malzemesi cast folyo olduğu sürece belirtilen garanti süresi içinde kesinlikle deforme olmaz. Aynı zamanda kaplama yapılmış araçların bakım ve temizliği de bir o kadar kolaydır. Saadet Partisi araç giydirme ile araçların orijinal boyasına bir zarar gelmesi engellenir. Güneş ışınlarından araç boyasında meydana gelen yanıklar kaplama olduğu sürece meydana gelmez. Aynı zamanda kaplama yapılmış araçlardan çıkarılan folyo araç üzerinde kesinlikle bir iz bırakmaz. Detaylı bir araç temizliği sonrası aracın ilk günkü gibi olur. Yapışkan izlerine kesinlikle rastlamayacağınız kaplamaları bir kere kullandıktan sonra her zaman isteyeceğinize emin olabilirsiniz. Araç giydirilmeden önce reklamın nasıl olacağı belirlenir. Basit bir bilgisayar programında yapılan çizimler sonucunda basılan cast folyo büyük bir titizlik ile araca yapıştırılır.

Araca yapıştırılan cast folyo malzemesi araç giydirme işleminde kullanılan en iyi malzemedir. Çabuk deforme olmayan, güneş ışınlarından etkilenmeyen, çabuk yapışkanı çözülmeyen bir malzemedir. Saadet Partisi araç giydirme ile halka daha rahat ulaşabilir, hizmetlerinizi daha rahat anlatabilirsiniz. Ekonomik olması da partilerin tercih etme sebepleri arasında yer alır. Bir kere ödenecek ücret karşılığı 3 yıl reklam yapmaktır. Dolayısıyla sadece partiler değil kurumsal firmaların araçlarına da bu işlem yapılır. Reklam firmasının sizin izninizde tasarladığı cast folyo ve reklam tasarımınız araca kaplandığı zaman mükemmel bir görüntü elde edilmektedir. Görsel açıdan göz doyurucu olan bu reklamlar daha fazla kişiye ulaşma açısından oldukça başarılı bir yöntemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir