Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Evlenme Teklifi Pankartı - Evlenme Teklifi Pankartı Örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

30 Aralık 2017

Yorumlar

0
 Aralık 30, 2017
 0
Evlenme Teklifi Pankartı

Evlenme Teklifi Pankartı

Evlenme teklifi Pankartları kategorisinde, evlenmek, insana yaratılışında verilmiş bir fıtrattır. Herkes dengini bulunca evlenir. Evlilik çağına gelen kızlar ve erkekler, hemen dengini aramaya başlar. Erkekler, Allah’ın emri ve Peygamberin kavli ile kız isteme sezonuna girerler. Kapı kapı gezerler. Bir türlü gönlünü kaptıracağı kızı bulamazlar. Sonunda gönlünü kaptırdığı kişiyi bulunca, düğün hazırlıkları başlayacak.

Görücü usulü dışında evlenenler de vardır. İlk görüşte âşık olanlar ve bu aşkın pençesinde kıvrananlar, kayınbabayı ikna turlarına başlarlar. Kimisi kaçırmak zorunda kalır, kimisi kayın anneyi ve kayın babayı ikna eder. Sıra gelir ilanı aşka… Mektuplar bu iş için demode olmuştur. Telefonlar bu konuda çok popüler olsa da, Evlenme teklifi Pankartları da tercih edilen seçenekler içerisinde yer almaktadır. Özel dijital baskı ile hazırlanan bu pankartlara, istediğiniz resmi basıyorlar ve istediğiniz isimleri yazıyorlar. Boyut ta size kalmış. Boyut seçenekleri genellikle sitede belirtilmiş ama yine de istediğiniz boyutta bu pankartları hazırlayabiliyorlar. Renk seçimi, font seçimi ve resim seçimi gibi birçok kategoride istediğiniz çalışmaları tercih edebilirsiniz.

Evlenme Teklifi Pankartı

Evleneceği eşini seçen kişi, evlilik teklifini şaşırtıcı bir şekilde yapmak ister. Eğer kaderse, zaten bu iş olacaktır ancak, kız evi naz evidir. Bu nedenle, biraz nazla karşılaşabilirsiniz. Damat efendi biraz daha pişmesi gerekebilir. Evlenme teklifi Pankartları kategorisinde, daha büyük ebatlarda çalışmalara ihtiyaç duyabilirsiniz. Dijital baskı özellikleriyle hazırlanan bu pankartlara, evlilik teklifi yapacağınız kişilerin kalp içerisinde resimleri basılmaktadır. Etkileyici sözlerle ve resimlerle, evlilik teklifinizin başarılı olması, içten bile değildir. Belki hiç umudunuz olmaya bilir. Ancak Allah’tan umut kesilmez. ‘Ya nasip’ demek gerekir. Yıllarca aynı yastığa baş koyacağınız, acı ve tatlı günlerinizi beraber paylaşacağınız kişiyi seçmek, çok da kolay bir iş değildir. En doğru seçimi, en doğru usulle gerçekleştirmek gerekir. İnsanın dünya ve ahirette arkadaşı olacak kişiyi tercih etmesi, en önemli konudur aslında… Bunun için en iyisini bulduğunuz zaman kaçırmayın. Davul dengi dengine çalar sözü, evlilikte kendini gösteren bir durumdur. Ne yaparsanız yapın, illaki denginizle karşılaşırsınız. Zorla evlendirme olmadığı sürece, istediğiniz kişiyi bulabilirsiniz. Tercih kriterleriniz, mutlu bir aile için çok önemli bir meseledir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir