Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Serigrafi Baskı - Serigrafi Baskı Örnekleri - Serigrafi Baskı Modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

9 Aralık 2017

Yorumlar

0
 Aralık 9, 2017
 0
Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı

 Serigrafi baskı, bir markanın, kurum ya da kuruluşun göz önünde bulunurluğunu ve dikkat çekiciliğini arttıran önemli etkenlerden bir tanesidir. Profesyonel ve kurumsal olabilmenin ön şartlarından birisi şüphesiz ki, küçük gibi görünen detaylara verilen değerdir. Büyük ve kurumsal her firmanın kendi adını, sloganını ya da logosunu baskı olarak yerleştirdiği minik eşantiyonları görmemiz mümkündür. Hatta konuyu sportif açıdan ele aldığımızda, takım sporları ya da bireysel sporlarda, sporcuların mücadele ettiği takımların türlü eşyalar üzerinde yer alan logoları, isimleri veya sloganların yer aldığı ürünler görürüz. Bu, aslında, faaliyet ve etki alanı genişletilmiş bir serigrafi baskısı örneğidir. Bu ana fikri daha geniş bir kitleye yayabilmek adına, kendi logosunu çeşitli ürünlere aktaran şirketler büyüme hedefinde olan şirketlerdir. Hedefi yüksek tuttuklarından, maliyete aldırmaksızın büyük bütçeli şekilde, büyük yatırımlar yaparak aynı mantığı benimsemişlerdir.

Serigrafi Baskı

Günümüzde en fazla dikkat çeken reklam türü şüphesiz ki dilden dile aktarılan ve göz önünde bulundurulan reklam türüdür. Doğru tercihle yapılan serigrafi baskı, bu ürünleri kullanan insanların, farkında olarak ya da farkında olmadan sizin reklamınızı yapacağı anlamına gelecektir. Markanızın ya da firmanızın adını, sloganını ya da logosunu bir ürüne yerleştirebilirsiniz. Marka kalitenizi ve marka bilinirliğinizi diğer reklam türlerine nispeten daha az maliyetle arttırırsınız.  Bu şekilde kurumsal kimliğinizi daha da güçlü hale getirmeniz mümkün olacaktır.

Doğru tercihle doğru firmalar tarafından yapılan baskı, sizin hem maliyetten hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ve söz konusu reklamın çok daha ucuza yapılmasını sağlayacaktır. Küçük detaylar her ne kadar göz önünde olmadığı için önemsizmiş gibi algılansa da büyük firmaların büyük olabilmesini sağlayan şeyler bu küçük detaylara verdikleri büyük önemlerdir. En uzun yolculukların dahi yalnızca tek bir adımla başlayacağını unutmayalım.  Küçük bir detaya özen göstermenin sizi ne kadar yükseğe taşıyacağını tahmin edemeyeceğiniz için buna benzer detaylara dikkat etmenizde yarar vardır diyebiliriz. Serigrafı baskı gibi, marka bilinirliğini arttıran bu tür detaylar sizin her zaman göz önünde olmanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir